Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érztem ugy mintha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érztem ugy mintha a feleségem "versenyeztetne" a szeretőjével?

Figyelt kérdés
Hasonlit? melyik a jobb? vagy? utolag megmondta ugyan azokra a helyekre mentünk el ahol a szeretőjével volt,stb
2016. okt. 18. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Tualjdonképpen miért vagy ezzer a nővel, ha még tudod is, hogy csal téged? Ilyen papucsot még nem láttam...
2016. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már nem csal mert otthagyta a szeretőjét,
2016. okt. 18. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

aki 1x megtette az megteszi többször is, ha nem vele akkor mással

erre már nem lehet alapozni egy párkapcsolatot, megismer valakit vagy megint csalni fog vagy ott is hagy

2016. okt. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
41vagyok
2016. okt. 18. 09:02
 5/7 A kérdező kommentje:
miért tenné meg újra igy is érzi hogy nagy bajt csinált,vagy ez törvényszerű hogy újra megteszi,?
2016. okt. 18. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nők élvezik azt a helyzetet, ha egyszerre vagy 10-en tepernek utánuk. Pláne ha napi szinten központi kérdés az ő értékességük párkapcsolati szinten.

Nézegesd Te is nyugodtan a nőket az utcán, TV-ben, bárhol, és méregesd őt velük össze, mennyire fog jól esni neki...

2016. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van veled, mert nem költözhetett a szeretőjéhez.
2016. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!