Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok még négy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még négy év után is az exemmel?

Figyelt kérdés
Anno óriási törés volt nekem. Azt mondják az idő mindent begyógyít. De sajnos hiányzik még mindíg. Sokat is gondolok rá. Már kinnt élek külföldön. De ha hazamegyek mindíg ott van mêgjobban a fejemben.
2016. nov. 18. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Velem is igy van, pedig van parom, akit nagyon szeretek. Nem tudom. Valahol szerintem nekem az exem mindig hianyozni fog, elmondhatatlanul szerettem, szeretem. En rabizom a sorsa. Hiszek abban, hogy semmi sem tortenik veletlenul es ha egyutt kell meg lennunk, akkor erre kapni fogunk eselyt az elettol.
2016. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Örülök hogy nem csak én vagyok ilyen cipőben. Nekem is van párom. Sajnos az exemet érzem az igazinak.
2016. nov. 18. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy párhuzamos dimenzióban nem az exed és az időben törés keletkezett, melynek hatására az érzések ugyanazok mindkét világban. X)
2016. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ez érdekes.
2016. nov. 18. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már a tökéletes, a nagy ő számodra, ha megcsalt a szülinapodon?! Felejtsd el, kész!
2016. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak pillanatnyi elmezavaromban írtam.
2016. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!