Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban ti is szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti is szoktatok evés közben, sunyin, falatokat lopni a másik tányérjából?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta kajalopást bűnös dolognak tartod ?
2017. jan. 22. 16:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%

Mindig belekajál vagy iszik az enyémbe, és egyáltalán nem zavar.. Sokszor már magamtól adom neki a kanalam, vagy hozok plusz egy kiskanalat. Sose zavart, és nem is értem másnak mi ezzel a baja. :)

27/N és 5 éve vagyunk együtt.

2017. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
Szomorú, hogy le van pontozva, aki nem ért egyet itt egyesekkel, holott véleményeket kérdeztek, nem jó meg rossz válaszokat...
2017. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%
Utolsónak igaza van. Ha véleményt kérdeztek, mi az Istenért pontozzátok le az embereket? Idióták. :D
2017. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
23%

A baratom kedvenc sorozata a jobaratok es ha ilyen tema jon fel mindig felhozza ,hogy "Joey NEM ad a kajajabol!" (csak az erti aki nezi) es o a valosagban is olyan amugy ha kajarol van szo mint Joey :D


Tehat allandoan ehes es enne, mas kajajabol eloszeretettel lopkod vagy vagyakozik utana de a sajatjabol mar nem akar adni :D en ezen nem sertodok meg szerintem ez nagyon vicces tud lenni :D Ha megbeszeljuk pl, hogy elfelezunk egy csokit 5 centirol nezi, hogy nehogy tobbet harapjak mint a fele sot ha o "valaszt" terfelet tuti a nagyobbat valassza. Parszor mer ettem meg azt amire nagyon vagyott es hatalmas felhaborodast csapott, hogy hogy tehettem amikor ez az o kedvence mar a siras kerulgeti ilyenkor :DDD De utolag o is csak rohog rajta meg en is.

Ezek tudataban nagyon sokat jelent amikor en igazan ehes vagyok vagy tenyleg nagyon vagyom egy bizonyos finomsagra amit mondjuk maganak tartogat es o megis nekem adja es sosem birja elviselni ha ehes vagyok :) Szerintem ezek csak vicces aprosagok nem ertem egyesek miert csinalnak ugyet belole meg "szakito okot" . A baratom nagyon onzo ha a hasarol van szo de ha a szukseg ugy hozna tudom hogy inkabb o halna ehen csak hogy en ehessek :)

2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

Joey nem ad a kajájából!


Utálom a kuncsorgást. Amit kiszedek a tányéromra, azt meg tervezem enni. Persze meg szoktam kínálni, de a bélférges zabagépeket utálom.

2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Mi általában ugyanazt esszük és inkább etetni szoktuk egymást :D Kérdés nélkül nem turkálunk,mindig megkérdezzük a másikat. Így korrekt :)

18L (egy éves kapcsolat)

2017. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Ez nálunk tabu. Kevés ösztönt hoztam a majmoktol, de ami már a tányéromon van, azt SENKI nem veheti el bűntetlenül.
2017. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

Én példaul utalom azt is mikor beülök valakivel kajázni es megkerdezem 3szor kér e valamit mind3szor azt mondja nem de vegig a kajat nézi es már szinte büvöli...

Vagy mikor kérek egy sütit, es azt mondja á en nem kérek majd eszek a tiedből egy falatot, Nem bmeg nem így működik! Szivesen meghivom őt egy sütire nem vagyok irigy de ne az enyémből akarjon csipegetni amit sajat reszémre veszem, hogy megegyem.

Ugyanigy vagyok a kajaval, ha leülök ehesen enni és valaki belepiszkalna olyat racsapnek a kezére hogy még. Nem vagyunk majmok.

2017. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert megosztjuk a kajánkat, azért nem vagyunk majmok. Mi így is kifejezzük a szeretetünket... Nem kell leszólni a másikat, mert nem védelmezi agresszíven a párja elől a kajáját. Ha éhes maradok attól, mert pár falat a párom gyomrában landolt, akkor szedek megint.
2017. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 15 évben összesen egy alkalommal fordult elő, hogy ettek a tányéromról (megkóstolta a tormás szószt, életében nem próbálta), hiszen ha randin én fizetek, van sajátjuk.


Manapság viszont egyre több nőtől és csajtól hallom, hogy mennyire fontos számukra az önállóság, őket nem lehet lekenyerezni pénzel, felajánlják mindenki fizesse a sajátját. Ebből már többször volt gond, ha nem engedem akkor azon sértődnek be, ha igen meg nem vagyok elég lovagias...


Szombati randim is ilyen okból fordult kudarcba, a hölgy erősködött, hogy ő fizeti a sajátját, így belementem.

Az étlap kihozatal után, ami szerintem is iszonyat borsos árakat tartalmazott egy salátatálat rendelt csak, mivel ő nem éhes. A helyet ő javasolta, a barátnői ajánlották neki, én eleve tudtam, hogy egy normális ebéd 5k-tól indul italok nélkül.


Végül a rántott sajtomat és a rántott szeletem felét neki sikerült elfogyasztania. Engem pl. kimondottan zavar, ha valaki kézzel nyúlkál a tányéromba és kotorász benne, lehet másnak ez természetes, számomra visszataszító főleg első randin!


Megkaptam a szokásos dumát miszerint mellettem nem érzi nőnek magát (???), nem vagyok elég figyelmes és lovagias (???)


Elismerem ismételten én hibáztam, rosszul mértem fel, hogy csak kedvességből (kamuból)mondja de valójában elvárja, hogy az első randin fizessen a férfi, vagy úgy van vele, hogy nehogy azt higgye, hogy én nem tudok magamnak fizetni!

Ezt ismételten benéztem :)

2017. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!