Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban ti is szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti is szoktatok evés közben, sunyin, falatokat lopni a másik tányérjából?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta kajalopást bűnös dolognak tartod ?
2017. jan. 22. 16:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny utolsó, ez a nő egy vicc es nöként mondom, hogy tojd le. Ő maga se tudja hogy mit akart... salatat kert megis keves volt neki es a tiedet is benyomta már itt latszik a nő egy önző es elvarják hogy mindent alátegyenek... Nem rontottál.el semmit, en kiosztottam volna.
2017. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ezt még a kutyám sem csinálja.
2017. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, nem nyúlkálok más tányérjába ő sem teszi. Osztozkodni szoktunk, de előre megbeszéljük, nem pedig a másik szájából nézzük ki az ételt.
2017. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%

De miért nézné ki az ember a másik szájából az ételt azzal, hogy megkóstolják egymásét is..?

Mi pl. mindig azért rendelünk két külön fajtát, ha eszünk valahol, mert akkor meg tudjuk kóstolni a másikét is. Vagy éppen mindig azért kérek rendes adagot a fél helyett, mert tudom, hogy a párom nagyétkű, és ha én nem is tudom megenni az adagomat, ő simán "elkóstolgatja" az enyémet.

De valaki említette a sütizést: ott pl. meg pont, hogy nekem szoktunk csak rendelni, ő meg majd megkóstolja, mert édesség terén tök finnyás, és ha magának rendel, az ottmarad (tapasztalat), én meg nem tudok két sütit/egyebet megenni. Az enyémből viszont simán elfogadja a kóstolókat, és így neki is, nekem is elég.

Ez most komolyan annyira ördögtől való...?

2017. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
40%

Hát a kutyáim is külön tányérból esznek és eszükbe sem jutna belezabálni'-a másik ételébe!-mondjuk kölyök korban lettek tanítva,úgy látom itt jópáran nem....

Lehet lepontozni.

2017. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Vigyázz utolsó, akit itt ez nem zavar, az egy állat.. :D
2017. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%

Ez a rohadt nagy baj az emberekkel, hogy képtelenek elfogadni, hogy van aki máshogy gondolkodik és él, mint ők, és rögtön sértegetni kezdenek. Ha engem se és a barátomat se zavarja ez, akkor már nyilvánvalóan neveletlen majmok vagyunk, akiket a szüleik kölyökkorukban nem tanítottak illemre. Jah és a válasz, ami nem ért veled egyet, az csakis haszontalan lehet.

Nem baj, mi akkor is boldogan falatozunk egymás tányérjából, direktbe', sunyiba' és köszönjük, de nem ettől leszünk bunkók. :D

Nah ezt a válaszomat is pontozzátok le légyszi, nem leszek nyugodt, amíg 0%-os nem lesz... :D

2017. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
"Mi pl. mindig azért rendelünk két külön fajtát, ha eszünk valahol, mert akkor meg tudjuk kóstolni a másikét is." az más, az is egy előre megbeszélt megegyezett dolog. A kérdés nem erről szól, hanem arról, hogy valaki sunyin eleszegeti az ételed. Az bunkóság. Az, ha kétfélét rendeltek és kölcsönösen megkóstoljátok a másikét nem az.
2017. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
21%

27-es mar annyi kommentbe fröcsögsz, és hisztizel hogy teged ne nézzünk majomnak, hogy mar unalmas.

Itt nem arról van szó hogy te kinálgatod az baratodat fogd már fel! Arrol se hogy 2 felét rendeltek és cseréltek.

Ezeket mind megteszem én is a parommal csaladtagjaimmal. Itt arröl van szó hogy kérdés nelkül csak ugy nem tüzőm fel a villamra a másik tányérján lévő kajáját, nem lopkodok és nyulkalok a sült krumplijához mert ez paraszt és neveletlen dolog és lehet meg a majmoknál sem szokás. Ha nalatok ez normális légy boldog örülj neki, de a gyerekét szerintem inkább ne tanitsa erre senki mert később ha majd oviba/suliba eljatsza ezt nem biztos hogy túl jo dolog lesz....

2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Senki nem tanítja erre a gyerekét, én se veszek el akárki tányérjából. De sokkal normálisabb lenne ez a rohadt világ, ha emberszámba venné mindenki, hogy nem lesz állat valaki azért mert máshogy él. Kiakaszt ez a prosztó, másokat leszoló magatartás. Inkább ezt kéne megtanítani a gyerekeknek. Ők is jobban éreznék magukat az óvodában. :)
2017. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!