Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli nők és férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli nők és férfiak! Számotokra "megtiszteltetés" lenne, ha egy kb 10 évvel fiatalabb érdeklődne irántatok, vagy inkább "ciki" és kellemetlen?

Figyelt kérdés

Fordítva is érdekel, hogy a 20 év körüliek hogy éreznék vagy érzik magukat ha egy kb 10 évvel idősebb elkezdene közeledni feléjük:)


Mit gondoltok a barátaitok, családotok hogy fogadná, mennyire lenne hatással az ő véleményük rátok?



2017. jún. 3. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha egy harmincas nőnek tetszenék meg. A barátaim tudják, hogy nem vagyok oda a kislányokért, de ha valamelyiknek ellenvéleménye lenne, az se érdekelne különösebben.

Jól írták, gyakran van olyan, hogy egy nő a negyvenes férfiaktól várja a megváltást, és folyamatosan kiábrándul amiatt, hogy sokan éretlenek, kicsinyesek. Szerintem 20 fölött már tényleg illik megismerni a másikat, mielőtt elkönyveljük csak a kora alapján.


23/F

2017. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekel egy 10 évvel fiatalabb férfi közeledése, mert máshol vagyunk az életben, más szakaszban stb. Nem ciki, csak nem foglalkozom velük.
2017. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. Van az a korkülönbség, ami már nem fér bele.

32n

2017. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A PÁSZTOR ***** válasza:
A válaszokat olvasva, az apa/anya komplexusról nem írt senki. Nem gond a korkülönbsèg, de ha valaki egy gondoskodó szülőt vagy egy pèldakèpet keres szerető patner helyett ,az már gond. A nagy (7 èv felett) kor különbsèg gyalran eredmènyezi ezt. Ezek a kapcsolatok nèhány èvig tartanak ennek tudatában lehet bele kezdeni.
2017. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7: Szerintem is.
2017. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Amikor érdeklődésről van szó és nem eljegyzésről vagy odaköltözésről, és 30 körüli vagy legalább, akkor nem téma a baráti vagy családi körben, hogy van egy ilyen dolog az életedben. Tehát nincs a képben az az opció, hogy mit gondol a közvetlen környezet erről. Nem is érdekel, meg nem is olyan a viszony, hogy egyáltalán aktuális volna felhozni.

Én megtapasztaltam a szerelmet nálam idősebbel és fiatalabbal is, tehát nincsen kétségem afelől, hogy lehetséges ilyet érezni, tehát belém szeretni akkor is, ha sokkal idősebb vagy fiatalabb vagyok a másiknál - nem kételkednék a kapcsolat lehetségességében.

2017. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Még jobban egyértelműsítem.

Felnőtt ember számára a legfontosabb kapcsolat a párkapcsolat és a saját magával való kapcsolat.

Nem egészséges, ha labdába rúg a barátok vagy a családtagok véleménye a kapcsolat alakulásában.

Egyszerűen nem szabad, hogy olyan közel engedd magadhoz ezeket a véleményeket. Kell már lennie saját autonómiádnak és saját territóriumodnak, amibe egyszerűen nem engeded belépni az efféle dolgokat.

Ha ez nincs meg, arra rámegy a párkapcsolat, bárhány éves is az illető és bármennyire is felel meg a környezeted elképzeléseinek.

2017. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
12: Én ismerek több olyan 70 évest is, aki még nem tart szellemileg, érzelmileg, egzisztenciálisan ott az életben, ahol én. És ismerek olyan 25 évest, aki előrébb tart nálam.
2017. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a nálam 10 évvel fiatalabb. Akkor azért legyezgetné az egómat, ha egy jóképű, igényes, értelmes srác mondaná, hogy tetszem neki, olyan, aki alapvetően a korosztályát keresi. Az semleges, vagy inkább szánalomra méltó, amikor azt látom, hogy vki azért engem keres, mert anyakomplexusa van, vagy azért, mert "lyuknak lyuk, nekem meg viszket a kukim, akkor már mindegy".
márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19 vagyok: annyit hozzátennék, hogy az első esetben max. jólesne, de nem kezdenék ennyivel fiatalabbal, nem gondolnám, hogy illünk egymáshoz, akármennyire érett a korosztályához képest.
márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!