Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha kiderülne róla 2 év után, hogy kiskorában állatokat ölt?

Figyelt kérdés
9-10 évesen.
2018. aug. 11. 12:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17%

# 19

Nem azt mondtam, hogy az oké dolog. De igenis más!


Igenis van különbség, ha valaki gyerekként békát öl, vagy egy kutyát. ( Máshol békát boncolnak iskolában. Macskát nem. De érdekes...)


Az is más, ha csirkét vág le, és az is, ha a gólyát égeti. Az is más, ha bejött a kiphaszott kertünkbe egy sikló, és apám ásóval vágta agyon.


Szóval nem a cukiságtól más te lelkiszegény, hanem mert más. Azért ne legyünk már agyhalottak, az is degnerált, aki szerint egy szinten van mondjuk lecsapni egy siklót vagy békát, vagy agyon ütni egy macskát/kutyát.


Előbbiekét sem támogatom, ettől tetszik-nem tetszik, van közöttük fokozat. Ja és kapaszkodj meg, a molylepkéket és bejövő sáskát, poloskát, pókot ugyanúgy megölöm, mert én ilyen kis gonosz vagyok. ;)

ÉS bár a gyíkot nem bántom, de egy siklót ugyanúgy szeretnék eltüntetni a területemről, ha úgy adódna. Ez van, ettől még sem gonosz, sem állatgyűlölő nem vagyok. De legfőképpen nem agyhalott.

2018. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, kicsit megszaladt. :D

Egy szó, mint száz, nyilván nem ok semmilyen formában az ilyesmi. Egyébként én sem bántottam egy állatot sem soha, hüllőt sem!

2018. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
" Máshol békát boncolnak iskolában. Macskát nem. " - Van, ahol meg kutyát és macskát esznek... :-)
2018. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#21 Miert kell agyonvagni egy siklot? Miben fog kart tenni? Csak szolok, h Magyarorszagon minden hullo es keteltu vedett, ugyhogy a sokesz apad egy vedett allatot olt meg a semmiert. Egy siklo se embert, se joszagot, se termest nem veszelyeztet.
2018. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor gyorsan kiderült, hogy ez némileg szubjektív. Nekem akkor sincs teljesen egy lapon, hogy siklóról vagy macskáról/kutyáról van szó.. Attől függetlenül, hogy egyiket sem bántottam soha.


Lollipopp te meg menj és kérdezd emg tőle, szerencsére én már nem állok azzal az emberrel kapcsolatban. ;)

2018. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Lollypopp, tegyük még ehez hozzá hogy a sikló megeszi a kártevőket. Vagyis aki agyoncsapja az magának árt. (Pl ellepik a veteményesét a meztelencsigák)
2018. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Valóban úgy lehet, én akkor voltam vagy 6 éves, és csak ennyire emlékszem, szóval kar belemenni.


De nyugodtan visszaterhetunk a kérdés szetoffolasa helyett az eredeti kérdéshez is, nem engem kell győzködni.

2018. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Antid Oto ***** válasza:

"Szóval nem a cukiságtól más te lelkiszegény, hanem mert más."

Uh :D

2018. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Azonnal.

Beteg ember...

2018. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Volt már.
2018. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!