Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha kiderülne róla 2 év után, hogy kiskorában állatokat ölt?

Figyelt kérdés
9-10 évesen.
2018. aug. 11. 12:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha 2 év után derülne ki, akkor gondolom titkolózott, ez nekem már helyből nem fér bele egy normális párkapcsolatba.

Másrészt aki ilyet tesz, az beteg, és ezt nem bántásból írom, de lelkileg, mentálisan ép ember ilyet nem csinál.

2018. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#21

Beteg vagy.

A sikló semmi kárt nem csinál (sőt...) mellesleg védett állat. Zajt se csinál, sok helyet se foglal, és még a sört se issza el az ember elől. Megkérdezhetném, hogy pontosan milyen indokkal kellett megölni? El nem tudom képzelni, hogy mi miatt nem lehet elférni tőle... Pontosan miben árt neked?

Valójában ha félretesszük a mentális épséget és az érzelmeket, nekem több okom lenne a szomszéd macskákat megölni, mint nektek azt a siklót,a macska nem védett, és bőven csinál kárt a kertemben, csak hát én nem vagyok elmebeteg, így nem bántanám őket soha.

Azt se fogom soha megérteni, miért kell kinyírni a pókokat és hasonlókat... megzabálják az irritáló kis rovarokat, imádom őket. Szúnyogot néha reflexből agyoncsapom ahogy megszúr és odakapok, de amúgy egyszerűbb az ilyen rovarokat megfogni (kényesebbeknek egy zsepivel) és kihajítani az ablakon, mint kinyírni majd utána takarítani a valamire rákenődött maradványaikat.... Sőt, elárulok egy titkot, feltalálták már a szúnyoghálót is, és akkor be se megy :)

2018. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!