Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki? Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Még nem voltam ilyen helyzetben :S

Figyelt kérdés

Szóval 17/L vagyok és még nem volt barátom de most kezd úgy alakulni :)

De a szüleimnek hogy mondjam meg ha majd pl elhív randira? :S

Ok h nem vagyok már "kislány", de még sose voltam ilyen helyzetben, a szüleim meg olyan furák tudnak lenni néha :S Meg mindig szeretik tudni h hol vagyok kivel eg mit cinálok (tudom h azért mert aggódnak értem ez nem is baj). Attól félekhogy ha nem ismerik a fiút nem fognak elengedni, de első randi előtt sztem még nm kell bemutatni nekik.

Mit tegyek ha majd elhív vhova?


2010. jún. 23. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy mondjam azt h "csak a haverokkal elmegyek valahova"? Nem szívesen hazudok nekik :/
2010. jún. 23. 11:09
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj, mert az hosszú távon nagyon rossz következményekhez vezethet, inkább mondj el nekik mindent tisztán: "Figyelj Anyu van egy srác a suliban..." ha még nemvolt ilyen úgyse tudod mit reagálnak rá.
2010. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ne hazudj nekik mert ha véletlen lebuksz utána tuti nem engednek el sehová senkivel!Mond el az igazat pár nappal a randi előtt és addig puhisd őket.Vagy addig is áradozz névtelenül a srácról h milyen kedves aranyos,akár kenyes hazugságként hogy mennyire félt odafigyel rád eláraszt minden jóval pl ajándékok és max ha ez nem igy van zsebpénzedből vegyél néha apróságokat h ezen ne bukj le.Lényeg hogy ők tudják egy megbízható arany emberkével engedik el a lányukat:)
2010. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az első randi előtt még nem is lesz a pasid. Mondd meg nekik, hogy találkozol egy sráccal, akivel szimpatikusak vagytok egymásnak, de egyelőre ennyi, csak "ismerkedtek". Este helyett szervezd késő délutánra a randit, akkor biztos nem lesz ellenvetésük.
2010. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is estére gondoltam :) Okés, köszi :) még jön pár válasz és meglátom :)
2010. jún. 23. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod, hogy egy nagyonkedvesrendesszépjóügyesokos fiú elhívott randizni. Néhány nagymonológot meg kell hallgatnod (lakár hasznosak lehetnek), és gond letudva.
2010. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. jún. 24. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!