Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Várjak, vagy mondjam el neki, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszett már egy ideje, de nem mondtam ezt el senkinek. Az egyik közös ismerősünk a múlthéten mondta, hogy 1,5 hónapja még rólam áradozott a srác, hogy mennyire szép lány vagyok, nagyon tetszem neki. Annyira örültem, hogy majd kiugrottam a bőrömből. Megkértem ezt a közös ismerősünket, hogy kérdezze meg, hogy áll a lányokkal, van-e valakije most. Kiderült, hogy jár egy lánnyal pár hete. Annyira rosszul érzem magam most, a srác nem mert kezdeményezni azért, mert én felette járok egy évvel, és azt gondolta, hogy nem állnék le vele úgysem. De ha ezt előbb megtudom, hogy én is tetszem neki, akkor kezdeményezek. Most mit tegyek? Várjam ki, amíg szakítanak?

17L


2011. máj. 10. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

1,5 hónapja még rólad áradozott a srác,de közben van barátnője.

Nem egyenes ez a fiú.Mellőled is áradozna majd egy másik lányzóról.

2011. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!