Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokkal durvább az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal durvább az, ha egy 30 éves pasinak van 15 éves barátnője, mint az ha egy 40 éves pasinak 25 éves? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésben olvastam ilyesmit, és le vagyok döbbenve a hozzáálláson. Az előbbi az beteges liliomtiprás, az utóbbi meg teljesen normális. Rengeteg 25 éves lánynak van 40 éves palija. És simán elintézik annyival, hogy "nekem az érettebb pasik jönnek be, akik tudják mit akarnak és benőtt a fejük lágya". Hjajj, hány meg hány egyetemista lányt vár a suli után kocsival a 40-es pasijuk. Nem az apukájuk, a pasijuk. Ezen régebben jókat röhögtünk haverommal, amikor még oda jártunk. De ha valaki 30 éves férfiként a 10-15 évvel fiatalabb nőkre bukik, az már perverz és idióta. Pedig a törvény szerint, Magyarországon ez teljesen legális. 14 éves kor a beleegyezési korhatár. Lehet, hogy Amerikában nem ez a törvény de nem ott vagyunk. Akkor mégis miért ilyen elítélendő ez?
2018. nov. 27. 07:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Nosika, te vagy az?
2018. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Mert a 15 eves gyerek, te agytroszt
2018. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Téged csak a törvény tart vissza? Ha levinnék 10 évre, rájuk vadásznál?
2018. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor úgy örülök, hogy a 15 éves fiam azt mondja egy 13 évesre, hogy túl fiatal hozzá.
2018. nov. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az egyetlen buta proli itt te vagy kérdező és nem a válaszolók. Az én gyerekem 15 évesen még 8. osztályos általános iskolás volt és nem azért mert megbukott, ha nem lett volna évvesztes is maximum elsős középiskolás lehetett volna. Ha szerinted egy általános iskolából épp hogy elballagott gyereknek egy 30 éves pasival kell hancúroznia, mert a beleegyezési korhatárt már felülről veri, akkor a te elméddel van a baj. Mert lehet az a GYEREK még nem látja, hogy ez nem normális, de az a 30 éves beteg állat, aki egy serdülőre van rákattanva,nagyon is tisztában van vele. Ha az én tini gyerekemet akarnád megdöngetni 30 éves pasi létedre, a férjem elásna a kert végében, vagy valahol ahol biztosan nem kapar ki senki (erdészmérnök, van épp eleget terepen), aztán feld@ghatnád a beleegyezési korhatáros törvényedet, meg a Gyurcsányos linkedet a s@ggedbe. Attól, hogy nem csuknak le érte, még nem lesz egészséges dolog egy családalapításhoz is bőségesen megérett férfinek egy a kislánykorból éppen kinőtt, fejlődésben lévő kamaszra csurgatnia a nyálát, akkor sem, ha vannak bőven túlkoros, sminkelő minifelnőttek is abban a korosztályban. Lehet hőbörögni, meg prolizni, ha nem érzed az igencsak szignifikáns különbséget egy 15 és egy 25 éves között, akkor kábé olyan lenne győzködni téged, mint a Dunába vízet hordani, tökéletesen értelmetlen.
2018. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Egy 15 éves még általában gyerek!

Nekem is volt 16 évessen egy 27 éves barátom akivel 3 évig együtt voltunk.

2018. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező itt te vagy a buta. Szerintem te vagy az a 14 éves kislány aki itt akar magának igazat találni hogy mehessen a 30 plusszos pasijához csak apu meg anyu nem engedi. 14 évesen hol tudsz te olyan mutatni mint egy 25 éves? Agyba szinte semmit. Olyan buta és gyerekes vagy hogy hihetetlen. Azt hiszed hogy te 14 évesen megtaláltad a nagy ő-t de megsúgom ha jön a következő pasid aki 16 éves lesz majd ő lesz nagy ő. Tipikus tini szerelem ez nem tart örökké. Nem vagyok ellene az ilyen kapcsolatoknak mert úgy is a magad kárán tanulsz de ha nekem lesz lányom szépen elbeszélgetek vele hogy azért hagyja még egy pár évig az apja korosztályt. Tudod egy 25 éves nő jobban tudja mit akar és jobb esetben eltartja magát nem függ a szüleitől (kivéve ha tanul) de te hol tudod magad eltartani? Anyádék nyakán lógsz még mert gyerek vagy és fel vagy háborodva ha a szülők nem mennek bele az apa kapcsolatodba. Ha egyetemes lennél ilyen hülyeséget nem kérdeznél ha nem fel tudnád fogni és nem lennél azonnal dühös az itt válaszolókra hogy de hát a törvény ezt meg azt írja. Tudod a gyerekek szoktak erre hivatkozni. Majd ha idősebb leszel és vissza gondolsz erre majd röhögsz egy jót hogy tényleg milyen gyerekes voltál.
2018. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy 15 éves még nem nagykorú, egy 25 éves meg már igen.
2018. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

"Ha nem tetszik a törvény, el lehet innen menni, nem érdekel, hogy a lány apucija mit szól ehhez, itt ez a törvény. El lehet innen menni:"


Tényleg? Ha majd az apuka jól eldönget, akkor is így gondolkodj! Neked is el lehet menni innen. Amíg a szülő a gondviselő, addig ő szabja meg hogy hová és kivel mehet a gyerek! Ismétlem: GYEREK. Te tényleg egy beteg ember vagy, ha nem érzékeled, hogy mi a probléma.

2018. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert az egyik 15 éves lány, a másik pedig 25 éves nő.
2018. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!