Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sokkal durvább az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sokkal durvább az, ha egy 30 éves pasinak van 15 éves barátnője, mint az ha egy 40 éves pasinak 25 éves? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésben olvastam ilyesmit, és le vagyok döbbenve a hozzáálláson. Az előbbi az beteges liliomtiprás, az utóbbi meg teljesen normális. Rengeteg 25 éves lánynak van 40 éves palija. És simán elintézik annyival, hogy "nekem az érettebb pasik jönnek be, akik tudják mit akarnak és benőtt a fejük lágya". Hjajj, hány meg hány egyetemista lányt vár a suli után kocsival a 40-es pasijuk. Nem az apukájuk, a pasijuk. Ezen régebben jókat röhögtünk haverommal, amikor még oda jártunk. De ha valaki 30 éves férfiként a 10-15 évvel fiatalabb nőkre bukik, az már perverz és idióta. Pedig a törvény szerint, Magyarországon ez teljesen legális. 14 éves kor a beleegyezési korhatár. Lehet, hogy Amerikában nem ez a törvény de nem ott vagyunk. Akkor mégis miért ilyen elítélendő ez?
2018. nov. 27. 07:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
82%

Attól, hogy valaki testileg érett, még nem jelenti, hogy értelmileg és érzelmileg is egyaránt érett. Eléggé megdöbbentő, ha valaki ezt nem tudja felfogni, vagy nem egyértelmű számára, hogy mi a különbség aközött, ha két eltérő korú felnőtt ember van együtt, mint ha egy tini és egy felnőtt lenne egymással kapcsolatban.


Jogi értelemben valóban nem illegális, de erkölcsileg még megkérdőjelezhető az olyan személy, aki felnőtt férfiként egy nála jóval kiszolgáltatottabb, bizonytalanabb, könnyebben befolyásolható, éretlenebb egyénnel alakít ki kapcsolatot.

2018. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!