Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kibírható a "távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kibírható a "távkapcsolat", ha több évig minden nap együtt van az ember a párjával?

Figyelt kérdés

A barátommal több éve együtt vagyunk, már egy ideje kb. minden nap egymásnál alszunk (szülőkkel élünk még). Most felvételizek, és ha bekerülök, biztos, hogy kollégista leszek. Ha közelebbi egyetemre vesznek fel, minden hétvégén hazajönnék, ha távollabbira, akkor lehet nem tudok, mert 4-5 óra az út, tehát lehet, hogy 2-3 hetente jövök csak haza. A párom hétvégén is dolgozik.


Valakinek van már hasonló tapasztalata? Mennyire bírta a kapcsolat? Milyen tanácsokat adnátok egy ilyen helyzetre?


2019. febr. 5. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én biztos nem bírnàm 2-3 hétig testiség nélkül, mély beszélgetések nélkül, de ez én vagyok.

Se nem egyetemista, se nem tinédzser, hanem màr felnőtt nő, tàrs, édesanya.

2019. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 2 évig bírtam hasonló helyzetben. Minden hétvégén hazajártam, pedig 4 óra volt az út. (minimum) Márpedig gyakran késett a vonat, volt hogy én késtem le, akkor az állomáson ültem 2 órát stb.. Ő nem érette meg, hogy nehez egyetem mellett ennyi órát nem utazgathatok, úgy éreztem szétszakadok, alig maradt szociális életem az egyetemen se, otthon se. Ráadásul ő féltékenykedett amiatt, hogy új embereket ismerek meg nap mint nap.

Végül szakítottunk. Sok volt a konfliktus. Meg kell tanulnotok nagyon sokat kommunikálni, és megérteni a másik problémáit, segíteni rajta, nem megsértődni.

Működhet, sok sikert! :)


De esetleg elgondolkoznék azon, hogy idővel ő felköltözzön, együtt éljetek.

2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!