Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Menjek a szerelmemhez, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek a szerelmemhez, vagy maradjak egy még ki nem alakult vonzalom miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagy dilemmában vagyok. Van egy barátom, akivel össze akarunk költözni 1 hónap múlva. Távkapcsolatban élünk, de már 10 éve ismerjük egymást, és a sors valahogy mindig egymás mellé sodort minket. Ott nekem egyelőre még munkám se lenne, de azt még meg is tudjuk oldani. Viszont nekem itt fel kell adnom mindent, a munkámat (mivel nem szeretem, ezért nem túl nagy áldozat), a barátaimat… Legalábbis ideig óráig működne a távbarátság, de már semmi nem lenne olyan. Viszont mindezt úgy éreztem eddig, hogy megéri. Új élet, új lehetőségek, ott a párom, akit olyan régóta szeretek..

És most jön a de. Egy kollégám már jó ideje harcol a szerelmemért, és elkezdtem vonzódni hozzá. Iszonyatosan összetörném, ha most elmennék, és félek attól, hogy évekig begubózna a saját kis világába miattam. Soha semmi nem történt köztünk, de úgy érzem, más körülmények között történhetne.

Teljesen tanácstalan vagyok, mert egyik pillanatban azt érzem, hogy mennem kell, hiszen vár a szerelmem, és nem kérdés. Aztán egy ki nem bontakozott szerelem képe villan fel előttem, és szívem szerint maradnék. Lehet, hogy csak a költözés, és a változástól való félelem hozza ki belőlem az érzéseket a kolléga iránt? A hagyjam ott az elsőt, mert akkor nem is gondolnék másra válaszokat kérlek le se írjátok, mert nem segít a helyzeten. Sajnos a maradjak még egy kis időt sem opció, mert a párom barátja elköltözött az albérletből, azért, hogy én mehessek. A párom egyedül nem bírja anyagilag, szóval, ha most nem megyek, akkor keresnie kell más megoldást.

Köszönöm a válaszokat!

23/L


2019. aug. 23. 07:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

A kollégád ki fogja heverni ha otthagyod, ettől ne legyen lelkiismeret furdalásod. Sok embert hagytak már el életében nem ő lesz az első.


Szerintem mindkettőtök részéről fellángolás az egész, kérdés az, hogy mennyire engedtek teret ennek az érzelmi hullámnak. Megkapna téged, akkor utána nem fog annyit vergődni, sőt még az is előfordulhat, hogy már nem fogod annyira érdekelni.


Én ha már kapcsolatban vagyok egy ideje, elfogadtam a másikat, nagyjából össze is csiszolódtunk, biztos nem rúgnám fel egy bizonytalan helyzetért. Barátokkal meg lehet tartani a kapcsolatot, nekem is messze laknak a barátaim, mégis 3-4 hetente találkozunk,nekem az elég.


Nem dönthet itt senki helyetted, de azon kell elgondolkodnod mi éri meg jobban neked és most zárd ki a pasikat, magad szempontjából gondolkozz ezen.


29/n

2019. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Minek adnal fel barmit is egy olyan pasiert, akivel mar most is csak annyira torodsz, hogy lazan pasizgatsz mellette, meg engeded, hogy "harcoljanak a szerelmedert? Egyaltalan nem tiszteled, komolyabban nem is szereted ezt a faszit, teljesen felesleges lenne erte mindent feladnod, mert x honap mulva ugyis ott fogsz tartani, hogy hogyan lehetne visszacsinalni ezt az egeszet.
2019. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
van egy hasonlo baratnom, mint a kerdezo. sajnos tulteng bennetek a megfelelesi kenyszer, a mindenkinek azt mondom, amit hallani szeretne hozzaallas. olyanok vagytok, mint a viz, mindig azt az alakot veszitek fel, amit kell... sajnos pont ezzel a "mindenkinek legyen jo" hozzaallassal bantotok meg mindenkit, es cselekedtek gerinctelenul. ha csak tetszel a pasinak, nehogy mar emiatt ne koltozz el, normalis ember egy het alatt tuljut az ilyen platoi szarsagokon. itt a te mentalitasodon kene valtoztatni, mert ez nem csak a parkapcsolatban, fe barati kapcsolatokban is karos lehet.
2019. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább maradj egyedül.
2019. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
K u r v a vagy.
2019. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Jaaaahhhhaaaaaaajjj en nem is csinaltam semmit. A hozzaallas gusztustalan. Nem az amit nem tettel. Undorito.


Na az ilyen miatt utalom az emberek java reszet. Siman atb.nak barkit...

2019. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Szégyen, hogy ilyen emberek léteznek!
2019. okt. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tényleg szégyen, hogy az embereknek vannak érzései. Fujj.. Mit képzel mindenki magáról, tényleg..
2019. okt. 28. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!