Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszútávú házasságon belüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú házasságon belüli szeretői kapcsolat?Nyitott kapcsolat?Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés

Érdekelnének vélemények hosszútávú házasságban olyanoktól,akik nem tudnak valami miatt kilépni,és szeretőjük van,vagy megnyitották a kapcsolatot.

Azt gondolom ha valaki valakik eljutottak idáig egy kapcsolatban nem kell elítélni őket.Próbálják kihozni a jelenlegi helyzetükből azt ami valamilyen módon jó lehet.Valószínűleg ez átmeneti állapot.De szükséges a továbbiakhoz.

Én 15éves házasságban vagyok benne.Már nem működik.Évek óta próbálom(juk)javíthatunk,de már úgy érzem értelmetlen.Elmúlt.Senki nem hibás,de mindenki tehet róla.Mások lettünk,mások az igények.Gyerköc,megélhetés,hitel ami összeköt.

Tapaszlatokat szeretnék kérni...nem ítélkezést.

Esetleg ki mennyi ideje van benne, férfi nő.Higy kell ezt elképzelni stb.



2021. ápr. 2. 11:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
10 év. én vagyok a nő. nekem nem jut szerető, mert a gyerekek folyamatosan rám vannak bízva, míg ő megy össze vissza. Ráadásul szigorúan elszámoltat, ellenőrizget folyton. Bosszúálló, aljas, tönkretette a karrieremet, a baráti kapcsolataimat, mindenkinek hazudozik rólam, mindent úgy szervezett meg maga körül, hogy ne tudjak kilépni. Minden próbálkozásomat lenyomja, szabotálja. Próbáltam elválni, de a gyerek elvételével való zsarolás visszatart és mert nem egy jó apuka, ezért semmiképpen nem szeretném megkockáztatni, hogy a gyerekeket lelki sérülés érje ha vele maradnak. Én még kivárok a gyerekek 14 éves koráig, utána megszabadulok tőle. Nagyon nehéz, főleg hogy olyan idősen két gyerekkel már senkinek nem fogok kelleni. Az egyedüllétre rendezkedem be, de ezek után azt hiszem nem is akarnék soha életembe férfit az életembe. Szó szerint fogságban élek.
2021. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

En is azt erzem hogy fogságban vagyok.


Hasonlok miatt nem lehetek egy férfivel, max "lopott" időkben, nem vagyok szabad le vagyok kotve apácának.


Teljesen olyan tényl3g mint egy börtön es ugy hogy van ffi ez mellett az életemben aki meg persze hogy még közelében sem jar annak hogy en miért vagyok ugy vele azokban a pár orákban, félnapokban, mintha csak egyetlen nap lenne az egesz életem. Pedig elmondtam neki megsem érti miért van bennem ez a hatalmas nem szűnő hév, vágy es nimfomannak is tartott már.

2021. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

40 éves nő vagyok, házas-kisgyerekes, szintén házas-kisgyerekes, nálam kicsit idősebb szeretővel.


A nyitott házasság nálunk elképzelhetetlen. Nincs komoly gondunk, szeretem is a férjem, csak változatatosságra vágyom. Olyan vágyaim vannak, amit nem tudok a férjemmel megélni, a szeretőm sem a feleségével.


Nagyon ritkán vagyunk együtt fizikailag (havonta-kéthavonta), mert ennyi fér bele az életünkbe. Viszont akkor mindent beleadunk.


Emellett napi kapcsolatban vagyunk, szellemileg is partnerként tekintünk egymásra.

2021. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

aki azt mondja, hogy szereti a párját, de csalja, az szimplán hazudik.

párjának, magának, mindenkinek


Szereted persze. És tudja ő is, hogy mással dugsz?Kérdezd már meg, hogy mit szól a fene nagy szeretetedhez...

Szereted mint barátot max.

Nem lenne család, gyerek ami összeköt csak együtt éltetek volna már rég dobbantottál volna. max gyávaságból, kényelemből maradsz

2021. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

"még annyi tartás sincs benned, hogy belásd, unod a párod, csak nem tudsz kilépni a házasságból"


Belátom, így van. Most jobb neked?:)

2021. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
8 Ja, jobb. Legalább őszinte
2021. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Téged miért izgat, hogy más hogy él? Neked nincs életed?


Menj pl. sportolni. Tuti rádfér, és lefoglal.

2021. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%

Fordítsuk meg: én 2 férfinak is kellek, míg te... :)


Sportcipő fenn van már? Én megyek futni, további kellemes erőlködést!:)

2021. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Atya világ!Mi történt itt?

Hát,ezzel nem jutottam előrébb.Köszi aki normális választokat adott.

2021. ápr. 2. 20:38
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom....köszönöm. :) Szeretnek kötekedni.
2021. ápr. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!