Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A 30-40-es férfiak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es férfiak mind lusták és önzők? Ez a neveltetés miatt van?

Figyelt kérdés

Nyilván nem mind, de közülük sokan. Például öcsémnek és a baráti körének- 27 év körüliek-teljesen természetes, hogy otthon a barátnővel mindent közösen látnak el.

A férjem és az ismerősei meg mind olyanok, hogy semmit nem csinálnak otthon. Ha nagyon felhúzom magam, akkor összekapja magát, meg ha konkrétan megkérem valamire akkor talán 3 nap múlva megcsinalja, de utána megint el van sunnyogva.


2022. jan. 8. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy egy 27 és egy 30 évesnek ekkora neveltetésbeli különbségei lennének:D
2022. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Te választottad a férjed, nemde? Edd meg amit főztél. Normális paliként meg maradok szingli, pedig mosogatnék, porszívóznék, felmosnék. De ha nem, hát nem.


F31

2022. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Ugyanazért, amiért a 30-40-es nők.
2022. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szexelni akar azért?
2022. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én gecclusta vagyok, de próbálok változtatni rajta D:
2022. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez így működik, hogy akit rá neveltek a szülei hogy tartson rendet maga körül, és viszonylag fiatalon lépett le a mama hotelből akkor természetes hogy csinálja a házimunkát.


Én 24évesen költöztem külön, lassan 9éve. Napi rendszerességgel takarítok, mosok, főzök mert ezt szoktam meg természetesnek.


32/F

2022. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nevelés kérdése is, meg az hogy a párjuk hagyja-e hogy ilyenek maradjanak. Én is kifogtam egy anyuci pici fiát, aki egy szelet kenyeret nem tudott megkenni, vagy pl kisepregetni.

Nem csináltam meg helyette semmit. Sok időbe telt de megtanult főzni, sütni, mosni, takarítani, mindent. Házias lett.

Keménynek kell lenni, és nem becsicskulni. Ha nincs aki kiszolgálja őket, akkor feltalálják magukat.

2022. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, minden elismerésem. Problémamegoldás, ötös! :)
2022. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es


Ez ugyan úgy meg van a másik oldalt is barátnőm nem tud normálisan főzni, takarítani, mosogatni.

Én olyan családban nőmet fel ahol a takarítás alap volt meg főztem is már otthon a koli meg még rá tett és sok mindet megtanultam.

Közel egy évig próbálkoztam, de a vége az lett, hogy én főzők és lett egy mosogatógép aki segít már nekem. A takarításba meg beletörődtem, hogy kosz van. Hamarosan tovább lépek, mert megváltoztatni 2 év alatt se sikerült ere szerintem több év is kellene, mert fejlődést változást több mindenen láttam. De 29 évesen már inkább családra vágyom mint, hogy valakit neveljek, mert takarítás helyett egész nap a TV előtt döglik.


Visszatérve a kérdésre nekem van olyan, hogy azért nem csinálom meg egyből, mert folyamatosan mondja barátnőm, de egy idő után megunom és inkább megcsinálom. Egy fiatal kapcsolatban szerintem gyorsabban történek a dolgok egy házasság után egy égő csere lehet egy hét is akár :)

2022. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 nem jó példa úgy belemenni egy házasságba hogy van amit nem fogadsz el az illetőben, és meg akarod változtatni. Tipikus kontrollmániás esete, aki maga alá akarja gyűrni a párját. Nőkből több ilyet látok, de férfiak közül is van jópár.
2022. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!