Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Húszonéves lányok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszonéves lányok nagyrésze miért nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Jól el vannak otthon a szüleiknél, buliznak, fiúznak. Elközeleződni meg kb egyikőjük sem akar. Én már szívesen élnék együtt egy lánnyal, lakás adott lenne.
2022. márc. 14. 23:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%

Ne kezeld homogén masszaként a huszonéves lányokat. Először is találj magadnak párt, utána kezdj el együttélésen gondolkozni.

Fordítva ülsz a lovon!

2022. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
90%

Na vajon miért? 🤔

Lakás adott lenne, aha... Cserébe az a rohadt utálatos főzés meg a takarítás jó eséllyel az övé. Munka és/vagy tanulás mellett persze. Meg folyamatosan nézzen is ki jól, legyen szellemileg is a topon, libidója is az egekben ilyen feltételek mellett... Anyuciékkal és haverokkal is tüneményes legyen, el ne felejtsem.

2022. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%
Te miről beszélsz? Akármikor összejöttem egy lánnyal 30 alatt, már 1-2 hónap után simán összeköltözött volna velem. A legtöbb fiatal csaj elég összeköltözős és otthonról szabadulós. Maximum, nem veled.
2022. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem a megfelelő emberrel töltöd az ébren töltött időd jelentős részét, tönkreteszi csak az életed. És ezt úgy mondom, hogy a párommal élek 3 hónappal azutántól, hogy megismertük egyáltalán egymást.


A párom egy rendes, segítőkész férfi, igazi csapatjátékos, 5 év alatt egy szavam nem lehetett rá amiatt, ahogy a kapcsolatban és itthon viselkedett. Az exeimmel nem laktam volna együtt, mert csak azt érték volna el, hogy felbosszantsanak az életvitelükkel és két hét után kikúrjam őket a faszba.


Normális ember nem akar olyan nyűgöt a nyakába, ami nem fizetődik ki többszörösen. Na, ezért nem akarnak az emberek összeköltözni olyannal, akivel csak a baj van ahelyett az élet helyett, amiben ők is jól érzik magukat.

2022. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%
19 évesen összeköltöztem a párommal, levelezőn végeztem az egyetemet, mellette dolgoztam, idén ősszel lesz 12 éve a férjem. 32 vagyok, 3 év híján huszonéves, nem egy másik generáció. A húgom 22 évesen költözött össze a vőlegényével, ő a diplomát megvárta, nappalin tanult. Az öcsém most 26 éves, 24 a barátnője, egész hétvégén a lány cuccait pakoltuk, mert hozzá költözik. Nem olyan ritka ez, mint hiszed.
2022. márc. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

Ha cselédet keresel (főzzön, mosson, takarítson), akkor nem is fogsz találni.

Költözz oda egyedül, lásd el magad, tanulj meg főzni, stb és ha látják, hogy talpraesett vagy és gondoskodsz magadról prímán, akkor kapós leszel.

Én se költöznék olyannal össze, aki az anyjáéknál él, és csak akkor költözik el, ha már ott vagyok èn pótanyucinak.

2022. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbb pasi életképtelen. Nem akarok a pótanyjuk lenni (mosni, főzni, takarítani rájuk meg mi egyebek.) Nekem ez nem társ lenne, hanem egy kolonc a nyakamon. Egyedül lazább, stressz mentesebb.

Szeretek egyedül feküdni az ágyamban,jókat aludni anélkül hogy a másik horkolása felzavarna fél óránként. Szeretek reggel korán kelni, nem azt nézni hogy a nagybetűs férfi fetreng 10-ig mint egy döglött veréb. Stb stb

2022. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
5%

Én 32f vagyok de válaszolok. Sajnos még mindig szülőkkel élek, az elhúzódó egyetem és a kevés fizu miatt lassan gyűlik pénz a különmenésre.


Ennyi ideje élek negyedmagammal. Nekem ennyi elég volt, ha egyszer elköltözöm, jó eséllyel nem bútorozok össze senkivel. Szabadságra vágyom már végre.

2022. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
Mert ahhoz nem nézel ki elég jól.
2022. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi idő után dobod be az összeköltözést? Ha pár hét, pár hónap után ne csodálkozz ha nem akarnak veled összeköltözni, főleg a mai világban amikor úgy elszálltak az albérlet árak.
2022. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!