Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Húszonéves lányok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszonéves lányok nagyrésze miért nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Jól el vannak otthon a szüleiknél, buliznak, fiúznak. Elközeleződni meg kb egyikőjük sem akar. Én már szívesen élnék együtt egy lánnyal, lakás adott lenne.
2022. márc. 14. 23:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

Nahát, nekem is a jóval idősebb pasim azt akarta, hogy hagyjam ott az albérletet és költözzek oda az ő lakásába, aztán majd ha meggondolja magát, akkor meg mehetek el egy bőrönddel, amivel mentem, addig meg legyek cseléd. Aha. Később is mi lett volna? Az ő lakása, minden az övé, nekem ott nincs semmim. Akkor is én mosogattam meg takarítottam, amikor ott sem laktam, mert hogy sokat vagyok ott. Az, hogy tiszta lakásba várjon vagy elmenjünk valahová, az eszébe sem jutott.

Szóval miért nem akarnak összeköltözni? Mert önállóak akarnak lenni, nem csicskák.

2022. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
valamit valamiért cuncimókus. Nekem égne a pofám, hogyha beülök a tutiba csak lógatnám a lábam.
2022. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom pontosan hány éves, milyen körülmények között élő stb., lányokról van szó, de a huszonéves lányok egy jó része még tanul és valószínűleg nem engedheti meg magának azt, hogy elköltözzön otthonról. Én pl. 23 éves vagyok, egyetemre járok, a szüleim tartanak el és az én szüleim nem csinálnának belőle problémát, ha azt mondanám, hogy össze szeretnék költözni a párommal (ha lenne párom, akkor egészen biztosan így is döntenék akár egy közös albérletbe, akár a saját lakásába, mert már finoman szólva is elegem van abból, hogy random idegenekkel kell együtt laknom évek óta, saját lakásom úgysem lesz, a mostani albérletből is ugyanúgy kidobhatnak stb., ebből a szempontból mindegy ), ugyanúgy támogatnának továbbra is. Viszont biztosan van olyan szülő, aki nem így reagálna, esetleg megvonná az anyagi támogatást stb., amire még szüksége lenne a lánynak és ezt nem szeretné kockáztatni. Abba pedig a többség értelemszerűen nem menne bele, hogy te tartsd el őket, hiszen nem szeretnének a párjuktól függeni, kiszolgáltatottá válni stb., pláne úgy, hogy adott esetben a biztos családi háttér sem adott. Sőt, biztosan van olyan is, aki azt mondja, hogy amíg saját maga nem tudja eltartani magát addig nem szeretne meglépni egy összeköltözést.
2022. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
12%
A gyémántot csak a gyémánt vágja. Ha nem álltok azonos szinten anyagilag, akkor ez a kapcsolat vagy 100% szerelem vagy érdekkapcsolat. Egy külső szemlélő második gondolata az "érdek" lesz. Lehet erről nem tudomást venni, de ez így van.
2022. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
76%
Pont ezt a függést nem akartam, hogy legyek hálás cseléd, mert beleülök a készbe. Akkor már inkább az albérlet, ott tiszta ügy, fizetek. Egyenrangúnak kellene lenni egy kapcsolatban.
2022. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Na igen, ezt az én gyomrom se bírná, hogy akkor cserébe ingyencselédnek és prostinak vagyok tekintve. A legtöbb férfi így gondolkozik. Inkább akkor egyedül akarok élni.
2022. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
76%
Csak a saját otthonomba vagyok hajlandó költözni, ahol én mondom meg, hogy mikor van rend.
2022. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
Mert a mai férfiak ingyen cselédet keresnek,az elején még csak csak megy a folog, meg jönnek a gyerekek majd a nagy része félrebacik. Ott áll a nő,2 gyerekkel,dolgozik, vezeti a háztartást,főz,mos,takarít,megoldja ha beteg a gyerek,míg a férfi hazajön leül a tv elé zabál,fingik,orrot túr. Nem csoda ha nem erre vágynak.
2022. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
Mert nincs kedvük cselédet játszani.
2022. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

És most miért nem ott laksz? Senki nem fog úgy oda költözni, hogy pótanyuci legyen és főzzön, mosson, takarítson rád.


#22: Alkalmazz bejárónőt. Én megoldom a saját lakhatásom, van is saját lakásom, de sehova nem költöznék azért, hogy én ganézzak a másik után. Valahol lel vagy tévedve Mucika. Bejárónőt máshol kell keresni.

2022. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!