Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Húszonéves lányok nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húszonéves lányok nagyrésze miért nem szeretne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Jól el vannak otthon a szüleiknél, buliznak, fiúznak. Elközeleződni meg kb egyikőjük sem akar. Én már szívesen élnék együtt egy lánnyal, lakás adott lenne.
2022. márc. 14. 23:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Ez a környezetedre jellemző úgy vélem és nem a generációra.

Én pont az ellentétét tapasztalom a jelenlegi egyetemista környezetemben, de a szüleim lakhelyén, a volt és ki nem tört volt osztálytársaim között még gyakori az otthonlakás, sőt az is, hogy 20 évesen gyereket szülnek a szülők nyakára.

2022. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, hogy járt ő:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


és rá fogsz jönni.

2022. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
97%
De, nagyon sok felnőtt, már önmagàt eltartani tudó, dolgozó nő szeretne elköltözni a párjával! Ismètlem, a párjával, nem egy random pasassal.
2022. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem mindegy, hogy 21 vagy 29 éves.

Teljesen érthető, ha egy huszonegy-két éves lány bulizni akar és gondtalanul befejezni az egyetemet.

2022. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, elég para albis csoportokba rengeteg helyen azt olvasni, hogy csak nőknek kiadó de a lakótárs férfi. Ezt kicsit sem véled ijesztőnek női szemmel?
2022. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem akarok összeköltözni senkivel. A szüleimtől egy önállóan fenntartott lakásba megyek majd, ha meglesz rá a pénz.
2022. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%

Nem a szüleimmel élek. 21 vagyok, ők is az agyamra mennének, plusz nem tudnám tovább hozzájuk igazítani a napirendem.


Egy olyan lány, aki 12/14 éves kora óta be van fogva a háztartás vezetésébe, joggal nem akar az asszonykád lenni a huszonévei elején még. Legalábbis én így vagyok vele. Teljesen jó most így nekem, hogy sötétben mehetek és jöhetek, esetleg a lakótársam sertepertél valahol, de ő is megy a dolgára egyébként. Lesz még 30 évem elvezetni több emberre egy teljes háztartást, de addig még úgy gondolom, hogy néhány szép évem előtte, amit nem akarok eltölteni.

2022. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Amit a kettes belinkelt, az az én kérdésem. Maximálisan kiléptem a komfortzónámból, odaköltöztem hozzá, mindent eldobtam, új életet kezdtem vele, felépítettem mindent újra, küzdöttem a céljaimért egy teljesen idegen óriási városban, az együttélés során megjáratta velem a poklot ő is és az anyja is, rá mentek éveim, és ezek után nem igazán abban gondolkodom hogy akarok bárkit is az életembe. Sőt. Hamarabb van a jövőképemben hogy egyedül akarok élni, és ha egyszer megtehetem akkor saját lakást venni, hogy soha többé ne függjek senkitől sem. Fene se tudja mennyi időmbe telik majd hogy újra bízzak igazán.
2022. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Nincs kedvük ahhoz, hogy az anyád legyenek.
2022. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem többen megkérdezték miért nincs senkim 33 évesen. Az évek alatt rájöttem, hogy alkalmatlan vagyok társas kapcsolatokra, már nem azért, mert kettyós lennék, csak van egy olyan érzésem, hogy a túlzott odaadásom, szeretetem rám nézve negatív hatást váltana ki. Tehát röviden elképzelhető, hogy kihasználnának. Ez függ milyen a személyisége, de az emberekhez a legtöbb esetben kedvesen állok főleg egy olyan ember felé, aki kedvesen közeledik, de nem tudni mikor mutatja meg az igazi arcát. Sok tönkrement kapcsolat van manapság. Egyikből ugranak a másikba, mintha nem számítana sem a saját idejük, sem a partneré. Az sem jelent gondot, ha már gyereket csinált. Elköteleződés helyett kilépnek ezzel a gyereknek is ártva aki ebben nő fel és ezt viszi tovább. Szóval általában az a rövid válasz, hogy miért nincs senkim, "mert nem keresek"! ez persze nem zárja ki, hogy úgy sem találnék, mert elvárások az egekben és csak én vagyok helikopter, mindenki más tökéletes.
2022. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!