Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdeklődési körben és szabadid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődési körben és szabadidő-eltöltésben mennyire hasonlítotok a párotokra, vagy exetekre?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 18:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
eléggé, mindketten szeretünk utazni és kirándulni, sikeresen megismertettem vele egy új hobbit, ő pedig megszerettette velem a társasjátékozást, így már az is közös program része 😄
2023. jan. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Exemmel nagyon egyeztek a hobbijaink, az érdeklődési körünk, gondolkodásunk. Éppen ezért maradtunk barátok szakítás után, mert nincs más egyikünknek sem, akivel meg lehetne osztani ezeket a dolgokat.


Párommal nagyon más az érdeklődésünk, nincs semmi közös hobbi vagy tevékenység, amit együtt csinálunk. Elég magányosnak érzem így magam, főleg, hogy hozzá költöztem nemrég, és otthagytam a régi barátaimat, akikkel szintén volt közös hobbink.

2023. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok, hogy konkrét példát írjak, exemmel közös az agarak iránti rajongás, párom szerint pedig ronda kutyák. Exemmel sokat jártunk túrázni, biciklizni, párom ezek közül egyiket sem szereti, inkább otthon fekszik és filmet néz.


Páromat igazából semmi nem érdekli. Nincs semmi hobbija, nem örül úgy semminek, soha nincs kedve semmihez.

2023. jan. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%

Én úgy mondanám, hogy egy rúgóra jár az agyunk. De nincs közös hobbi vagy zenei, filmbeli érdeklődés. Viszont nincs belőle gond. Elfogadjuk így egymást és alkalmazkodunk is.

Szerintem amúgy is kell valami külön dolog. Kell egy kis külön töltött idő. Pl. táncolok már sok éve. De egyedül, vagyis gyerek és pár nélkül járok órára. Nem szeretném ha ott lennének, az az én időm.

2023. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!