Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az természetes hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes hogy meg vagyok ijedve ugye? 33 N Csak az válaszoljon aki nem csúfolkodni akar!

Figyelt kérdés
Eddig azon keseregte hogy nem kellek senkinek, de most valaki végre érdeklődik irántam, aki nekem is tetszik. Viszont még sosem volt sem randim sem párkapcsolatom. Be pánikoltam. Viszont mégiscsak megérne egy próbát, csak félek. Ráadásul egy pletykás faluban lakunk. Ha valaki meglátna minket beszélgetni például, akkor mi lesz? És ha az anyja rájön aki nem szeret engem? Azt tudom hogy ha egy pici sminket raknék akkor ő tudná hogy miatta csinosítom magam. A falu viszont nem tudná. Nincs senkim akitől tanácsot kérhetnék.

2023. febr. 18. 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagy tehát jó eséllyel dolgozol,pici faluban laksz tehát feltételezem nem ott. Helyetekben városban találkoznék beűlni egy kávézóba cukrászdába és ott ismerkedni. Pár randi kell hogy eldötsétek akartok e egymástól valamit. Ha meg igen akkor ne fogalalkozzatok a többiekkel.
2023. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kis mérgező családod van. A kicsi sminket tehetnéd mindennapossá, egy kicsi smink mindenkinek előnyös.

A boldogságod érdekében pedig ki kell lépned a komfortzónádból. Nem egyszerű, de a gyakorlást el kell kezdeni valamikor.

2023. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hiba, ha azon kattogsz, mások mit gondolnak. Igy nem lehet egy életet leélni. Őket sem érdekli, te mit gondolsz róluk, hidd el.
2023. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
A többiek hogyan ismerkedtek a faluban? Fű alatt?
2023. febr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj, én szívem szerint most megölelnélek. Sajnálom, hogy ennyire rossz irányba alakult az életed. Valamiért úgy érzem, hogy egy baromira mérgező családi háttérből származol. Nyilván ennyi leírásra egy kommentben nem lehet érdemi segítséget adni, de egy tanácsot mindenképp fogadj meg:


Engedd el ezt a "ki mit gondol rólam" dolgot.


A te életed. A saját boldogságod a legfontosabb. Kezdj el mostmár tényleg ÉLNI.


Én sok sikert kívánok neked, hogy sikerüljön ezeket a béklyókat ledobnod.

(Ui: amúgy én az oldalon rasszista, náci, nőgyűlölő satöbbinek számítok 😄)

2023. febr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egész életedben arra fertőzték az agyadat, hogy nyomd el magad, vágyaid s boldogságod, mert mások teljesen normális dolgokra borzalmas véleménnyel lenne, miközben nem is érti mi van, akkor valóban természetes az ijedséged. Tudat alatt úgy érezheted tönkre megy az életed, mert az egód mások szemébe sérül, és az egód részben másokból vélt véleményekre alapozod.


Erősen javaslom kussoltass el mindent, ami nem a szíved, majd csináld azt, amit ő mond neked. Kivel akarsz együtt lenni? A pletykás falunak, vagy a végre egymásnak közösen tetsző kiszemeltnek?


Ha valaki meglát titeket beszélgetni, akkor valaki meg lát titeket beszélgetni. Ez ilyen egyszerű és félelemmentes. Te tudod miért és mit szeretnél? Tudod, hogy az jó? Ha erre mind igen a válasz, akkor ajánlom kérdezd meg magadtól, kinek a véleménye érdekel valójában. (A tiéd és az övé, vagy mindenki másé, akinek semmi köze hozzád, és hozzátok?)

2023. febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

"Viszont még sosem volt sem randim sem párkapcsolatom"



Nekem se, de rajtam a smink sem segit :)



38F incel

2023. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát pedig már a férfiak is sminkelik magukat! 😉 Csak viccelek.
2023. febr. 19. 13:36
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem senki sem. Én szenvedésre születtem. Semmi másért.
2023. febr. 20. 16:44
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi történt,mi a baj kérdező?
2023. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!