Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztem a párommal, vad idegen megyébe. Nagyon jól keres,és nem muszáj elmennem dolgozni.Viszont, így haszontalannak érzem magam. De mivel nem vagyok biztos magamban,így érdemes itt munkát vállalnom?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretek ebben a faluban, és annak ellenére,hogy kapcsolatban vagyok,egyedül érzem magam.Külön szobánk van,aludni sem alszunk együtt. Folyton rohannék haza a saját falumba,ha tehetném.Égőnek érzem,hogy 29 évesen nincsen munkám, de amikor arról van szó, ide nem nagyon akarok elmenni dolgozni(nem azért mert büdös a munka), hanem mert nem érzem érdemesnek, ha ilyen labilis vagyok. Ráadásul legtöbbször azon kattog az agyam, mit szólnak a szomszédok,és az anyósom is,hogy se veteményesem,se munkám, se semmim,csak ingyenélő vagyok. És utóbbit magam is így érzem, mert a napi takarítás kevés,és abból nincs pénzem.Mit tegyek? Szakítsak, vagy menjek el mégis dolgozni,hátha elvonja a figyelmemet? Ráadásul amióta ideköltöztem, alvászavarom van,és sokszor vagyok magamba fordult.
2023. márc. 20. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Sztm menyj vissza oda ahonnan mentél.
2023. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így mi értelme van, de tényleg? Hiába éltek együtt, így is egyedül érzed magad és nem vagy boldog vele, nem vagy elégedett az életeddel, nem szeretsz ott lakni... Nem az a megoldás, hogy keresels ott munkát, hátha elvonja a figyelmed róla, hogy mennyi probléma van. Én biztos, hogy már rég szakítottam volna és visszaköltöztem volna vagy a korábbi lakóhelyemre vagy máshova, ahol szívesen laknék és ott keresnék munkát. Idővel meg új párkapcsolatot, akivel jól érzem magam.
2023. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Menj el dolgozni. Mégha szakításra kerülne a sor, addig is lekötöd magad.
2023. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem jó az otthonlét.

Én egyszer kefélgettem egy ilyen háztartásbeli nőt.

Amikor kiderült, a férje kidobta.

Se munkahely, se iskola, se tapasztalat.

2023. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni, vagy bármit, amitől hasznosnak érzed magad. Ha engem valaki eltartana, akkor beiratkoznék mindenféle tanfolyamokra, egyetemre, illetve elmennék önkénteskedni, pl. fát ültetni, vagy szegény gyereket tanítani, vagy kutyákat simogatni, vagy bármit, ami érdekel. Mi érdekel téged?

Nem az a lényeg, hogy munkahelyed legyen, hanem hogy céljaid legyenek, amik felé haladsz. Mit szeretnél magaddal kezdeni? Mit szeretnél tíz év múlva, hogy legyen veled?

Menj el kötni tanulni, vagy fazekaskodni, vagy tanulj meg egy szakmát.


50f

2023. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!