Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell mindig a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Miért kell mindig a férfiakra rászólni, hogy takarítsanak, amikor nem vagyok az anyja???

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan tanítsam meg arra, hogy ha valami retkes, azt eltakarítjuk és nem élünk benne még napokig amíg az asszonynál be nem telik a pohár? Ha nem kérem, ha nem mondom semmihez sem nyúl, pedig 8 éve elköltözött otthonról, ha pedig felhozom, hogy szeretném ha többet segítene, az a válasz, hogy neki nem tűnik fel, és szóljak. De én nem akarom így élni az életem...

2023. jún. 13. 20:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
keress egy férfit és ne egy igénytelen malacot.
2023. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Ohm, nem kell rászólni, el kell hagyni!!!
2023. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Mert egy lusta dög. Hidd el, feltűnne neki, ha nem csinálnád meg ezeket.

Egy felnőtt embernek nem kéne adni feladat listát mint egy kisgyereknek, hogy petike, rakd el a legót, utána csináld meg a házit.

Neki egy feladata van: nézzen körbe, mit kell megcsinálni, és csinálja meg, mint egy társas kapcsolatban lévő felnőtt ember.


Teljesen megértelek, ki a franc akarna mindig egy felnőtt embert emlékeztetni hogy pakoljon el maga után vagy valami.

És ha te lebetegszel, vagy gyerekeitek lesznek, akkor hogy bízd rá a háztartást meg a gyerekeket?

2023. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
16%
Sosem értettem azokat a nőket, akiknek nem való az együttélés, hogy akkor miért kezdenek bárkivel is. Nem csodálkoznék, hogy ha a fazon már csak dacból sem csinálna semmit, és magasról nem érdekelné, hogy mi van ilyen atmoszférában mint amit nyujtasz.
2023. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%

Te választottad, megérdemled!


Látnád a szobám, milyen rendezett. EGyedülálló vagoyk, nem kellek senkinek, pedig főzök, mosok, takarítok. Az elmúlt pár napban kb. 4x mostam, szombaton főztem, holnap is fogok. Ma is mosogattam, asszem tegnap is.


Ne sírj, megérdemled!

2023. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
11%

Nem is vagy az anyja. Te szoktál takarítani? Vagy rád is rád kell szólni? (én szoktam, csak mondom)


F

2023. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%

Hehehehe :D


[link]


Az a fej a csávónak - komoly fenyegetés egy ilyen a feleségétől :D

2023. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
7. Ó ez király!
2023. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%
7:XDD
2023. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell rászólni. Járj normális férfival.
2023. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!