Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kell mindig a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neincat kérdése:

Miért kell mindig a férfiakra rászólni, hogy takarítsanak, amikor nem vagyok az anyja???

Figyelt kérdés
Illetve, hogyan tanítsam meg arra, hogy ha valami retkes, azt eltakarítjuk és nem élünk benne még napokig amíg az asszonynál be nem telik a pohár? Ha nem kérem, ha nem mondom semmihez sem nyúl, pedig 8 éve elköltözött otthonról, ha pedig felhozom, hogy szeretném ha többet segítene, az a válasz, hogy neki nem tűnik fel, és szóljak. De én nem akarom így élni az életem...

2023. jún. 13. 20:32
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk a párom nem takarít, nem főz. Az elején ha mondtam hogy csináljon meg ezt azt nehézkesen ment, most már azért könnyebb, több mindent csinál. Nálunk is ez az egy baj van, de én úgy vagyok vele, ha ez az egy baj, ezt még eltudom tűrni. Na jó, még az amikor mondok neki valamit és nem válaszol, pedig hallja, na az egyszerűen a halálom.

Te is ha mondod neki, akkor megcsinálja. Nincs olyan hogy tökéletes kapcsolat. Ha ennyi baj van nálatok, szerintem ez tök jó, csak el kéne fogadnod. Ha nem tudod akkor esetleg ő tud változtatni, ha az sem opció akkor szakítás. Más ötletem nincs.

Vagy még napirendet csinálhattok egy táblázatba.

2023. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam rászólni. Észrevette, hogy rendszerető vagyok.
2023. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
74%

Sosem értettem az ilyen kérdéseket... Amikor anno az egyik barátnőmmel összeköltöztünk, elfeleztük a házimunkát. Kb. 2 hónapig működött, aztán egyre kevesebbet csinált. Nem szóltam először, megcsináltam helyette. Aztán kiakadt, hogy nem csinálok semmi házimunkát...

Na, ez kicsit olyan, hogy férfiként akármit is csinál az ember, ha bele akarnak kötni, belefognak. Pedig, nőként választhatsz ám sokféle pasit is... Aztán, aki az elején jónak tűnt, mert épp neki volt a legnagyobb dumája vagy ilyesmi, az otthon nem biztos, hogy beválik.

Azt meg el lehet felejteni, hogy 8 év után bárki megváltozik...

2023. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
68%
Ajánlok egy könyvet: luis bonino: hétköznapi hímsovinizmus. Egy az egybe van példa arra is, amit a kérdésben leírtál. Ilyenkor pontosan tudja, hogy mi a bajod és szándékosan nem csinálja meg. Csak tetteti a hülyét. Te meg egyre inkább átmész sárkányba, hogy aztán ő panaszkodhasson, hogy elviselhetetlenné váltál. Ez szimpla játszma.
2023. jún. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom ez az igénytelen nyomult volt a legjobb az összes közül. Te választottad. Akkor most minek nyígsz.
2023. jún. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
69%
A párom maximálisan segit, nekünk úgy van megbeszelve, hogy a fűnyirást ő csinálja + főz, meg még ami van javitanivaló meg vmi a kertben. Én minden mást. Ettől függetlenül sokszor kérdezi ha neki épp nincs semmi hogy mit segítsen mit csináljon. A legtöbb ffi úgy tapasztalom jobban szereti ha kerek perec kimondod mit szeretnél és nem csak odavágod hogy segits már. Mondd ki egyértelműen mit csináljon meg. Ha ez sem működne akkor kuka.
2023. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg próbalj meg egy listát írni a feladatokból, hogy lássa. Rakd elé. Aztán bogarásszon belőle. Utána hátha lista nélkül is megy. Ha nem, és továbbra is zavar újra gondolkodj el a kapcsolaton, mert hosszú távon nem fog müködni. Engem is totál kiakasztana amúgy hogy állandóan szólni kell. Tényleg mint egy gyerek.
2023. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"ha pedig felhozom, hogy szeretném ha többet segítene, az a válasz, hogy neki nem tűnik fel, és szóljak."

1) weaponized incompetence, az ilyen herék játéka

2) nem 'segítenie' kéne, pláne nem utasításra, felügyelet mellett, hanem kivenni a részét a KÖZÖS házimunkából.

Ez egy bohóc, jobb már nem lesz.

2023. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

27) "próbalj meg egy listát írni a feladatokból, hogy lássa. Rakd elé. Aztán bogarásszon belőle. Utána hátha lista nélkül is megy."

Ezt a kiskamasz gyerekemmel játsszuk, na nehogy már egy felnőtt férfival kelljen ezen bohóckodni 😂😂

2023. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
A lista nagyon jó ötlet - összeköltözés előtt. Akkor kell megbeszélni, hogy ki mit, hogy, mennyit.
2023. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!