Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a megfelelő lépés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő lépés ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy egyéves ikerpár és egy 5 éves gyermek anyukája vagyok, szinte egyedül vagyok velük hiszen az apuka hétvégén van csak itthon . Péntek estétől vasárnap estig .


A lényeg az, hogy tényleg törekszem!!! De egyszerűen nem megy a ház rendben tartása , iszonyatosan fáradékony vagyok, nincs energiám. Takarítok én , de érzem hogy ez tényleg keves. Közben szeretnék a gyerekekkel is foglalkozni és általában csak játszok velük , elmegy az idő és a takarítás megint elmaradt.

A lényeg a lényeg , hogy a kedves apuka haza jön akkor jön az hogy :

Trehány vagy

Igénytelen vagy

Ez miért van így , ez miért van úgy . Ez meg az múlt héten ugyanígy volt , mossál fel , hogy néz ki a szekrény satöbbiiii szóval csak a Sz*R!

Ti mit tennétek a helyemben? Ja azt hozza teszem H sütve főzve van! Minden nap. De persze arról is van vélemény néha , hogyha nem Jol sikerül valami.

Rengeteget veszekszünk ezek.miatt mert persze én nem hagyom magam... De ez így nekem már nagyon rossz. Most is ülök, sírok miközben írom.

Örökké a pénz , hogy én elkoltom meg nekem alig jön be valami. Mondtam megyek dolgozni akkor a kicsik mehetnek bölcsibe,.persze az targytalan neki. Szóval hogy ez már nagyon sok a lelkemnek.. egyedül sajnos valószínű nem boldogulnek.


2023. jún. 13. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Hétköznapokon hol alszik az apuka?! Nem él veletek egy fedél alatt?!


Miért péntek estétől vasárnap estig van csak otthon?!

2023. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az,ha elhagynád...Gyerekek meg mennének bölcsibe.
2023. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Gyerekek bölcsi, te keresel magadnak melót, apuka befoghatja a száját. A környezeted meg szégyelheti magát. Beleértve a baráti társaságodat is-ha van. Mert nekem ne mondja senki, hogy nem tudna pár órát szakítani az idejéből, hogy átugorjon hozzád, és összekapja a lakást, amikor apuka nincs otthon, a gyerekek meg a nagyszülőknél.


2 lehetőséged van. Össze vakarod magad, és hajnalban , hajnal 2 körül felkelsz, és kitakarítasz, helységenként csontra. 7-kor kelnek a gyerekek, addigra legalább 1-2 helyiséggel kész leszel csontra. 2 hét, és helyre rázod az alapokat. Utána sokkal könnyebb lesz már a dolgod. Kitartás. Ha meg már melózol utána már tudsz más segtséget is igénybe venned, ha te nem boldogulsz. 3-4 órás alvással cca 2 hónapot végig fogsz bírni, utána kell 2 nap, hogy regenerálódni tudj, azt meg beáldozza az apuka amikor otthon van.

2023. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nyilván el kell válni ettől a mérgező embertől. De addig is, amikor úgy érzed, hogy maguk alá temetnek a teendők, hívj takarítónőt. A férjednek nem is kell róla tudnia. Teljesen mindegy mit csinálsz, a férjednek úgysem fog soha megfelelni. Úgyhogy az legyen a szempont, hogy ne buggyanj meg, amíg nem tudsz elválni.
2023. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! Tényleg sokat segített . Igazatok van , össze kell kapnom magam. Azon gondolkodtam, hogyha elmegyek a kicsikkel innen mivel ez az ő háza... Akkor is kikell takarítanom előtte . Szóval ja...

(Ausztriaban dolgozik )

2023. jún. 13. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
3+ Egyre figyelj még nagyon, hogy ha sikerül mindent tip-topra felhúznod, utána ne ússz el. Egy ember 24-36 órát alvás nélkül kibír, de-,mivel kicsik a gyerekek max. 24 óra, és az is csak 2 hetente. Ne többször, mert nem fogod bírni. Totyógós gyerekek mellett muszály a patika otthon. Függetlenül attól hány játék van szana szét..
2023. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
5 Ne gondolkodj az elmenetelen- az első 4 év kegyetlen 3 ilyen pici mellett. Utána meg minden fordul, és már sokkal de sokkal könnyebb lesz. Főleg ha abszolút beállnak a rutinok, és csalni is lehet, ebéd utáni alvást néha te is megtudod lépni velük..az meg egyszerűen fel fog űdíteni..
2023. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor viselném el. Sajna nehéz 3 gyerekkel egyedül.
2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Én azt gondolom, azon túl hogy a ferjed egy s*ggfej, hogy 3 gyerek mellett el kell engedni bizonyos dolgokat. Én pl a főzéssel kezdtem, rendelünk amitől máris könnyebb lett az életem.

Plusz ragaszkodom hozzá, hogy a kölkök 9re aludjanak, így este van 1.5-2órám összekapni a lakást, mielőtt összerogyok, és nem hagyom elhatalmasodni a káoszt.


Esetleg nagyszülő, tesó, barátok, heti 1x, mondjuk csütörtök/péntek délelőtt bébisztitter a gyerekek mellé amíg összekapod a kecót?


A helyedben meg pénteken fognám a cuccom, és beintenék apunak, hogy cső, majd vasárnap jövök, de aztán ragyogjon ám a lakás... és elhúznék welnessezni, vagy anyumhoz, barátnőhöz.

Kitartást neked.

2023. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Egy egyéves ikerpár és egy 5 éves gyermek anyukája vagyok"

Most az a feladatod, hogy velük legyél, és őket ellásd. És persze magadra is kell idő, hogy tudj eleget pihenni, és jó erőben, jókedvvel tudd ezt végezni. A takarítás igazán nem elsőrendű most, csak annyira, hogy ne koszban járjatok. Próbáld redukálni a sütés-főzést.

Apuka ne szóljon semmit, max köszönje meg, hogy mindig jól ellátva találja a gyerekeket, és őt is várod és ellátod, amikor hazajön.

2023. jún. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!