Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a megfelelő lépés ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő lépés ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy egyéves ikerpár és egy 5 éves gyermek anyukája vagyok, szinte egyedül vagyok velük hiszen az apuka hétvégén van csak itthon . Péntek estétől vasárnap estig .


A lényeg az, hogy tényleg törekszem!!! De egyszerűen nem megy a ház rendben tartása , iszonyatosan fáradékony vagyok, nincs energiám. Takarítok én , de érzem hogy ez tényleg keves. Közben szeretnék a gyerekekkel is foglalkozni és általában csak játszok velük , elmegy az idő és a takarítás megint elmaradt.

A lényeg a lényeg , hogy a kedves apuka haza jön akkor jön az hogy :

Trehány vagy

Igénytelen vagy

Ez miért van így , ez miért van úgy . Ez meg az múlt héten ugyanígy volt , mossál fel , hogy néz ki a szekrény satöbbiiii szóval csak a Sz*R!

Ti mit tennétek a helyemben? Ja azt hozza teszem H sütve főzve van! Minden nap. De persze arról is van vélemény néha , hogyha nem Jol sikerül valami.

Rengeteget veszekszünk ezek.miatt mert persze én nem hagyom magam... De ez így nekem már nagyon rossz. Most is ülök, sírok miközben írom.

Örökké a pénz , hogy én elkoltom meg nekem alig jön be valami. Mondtam megyek dolgozni akkor a kicsik mehetnek bölcsibe,.persze az targytalan neki. Szóval hogy ez már nagyon sok a lelkemnek.. egyedül sajnos valószínű nem boldogulnek.


2023. jún. 13. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9es jókat ír

A főzés valóban sok időt vesz el. Én se nagyon főzök, pedig nekem már nagyok a gyerekeim, alig vannak otthon. Általában hétvégén főzök 2-3 féle ételt, azzal elvagyunk hét közepéig, aztán vagy valami gyorsat még összedobok, vagy rendelünk.

Sokszor a takarítással is hadilábon állok. Reggel elmegyek fél7 kor otthonról, délután 5 körül érek haza. Heti 2szer iskolába járok, szóval a múltkor már kivettem egy nap szabit, hogy összerántsam a házat, mert engem zavart

Ezeket csak azért írom, nehogy azt elhidd, hogy veled van baj és trehány vagy meg amiket mond a férjed. Egyébként marhára undorító, ahogy viselkedik. Simán lehet én is elhúznék egy hétvégére, aztán oldja meg, vagy csak rábíznám a gyerekeket, amíg takarítok

Vagy ha annyira zavarja, csinálja meg ő

2023. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a férjed NINCS otthon 5 napig, aztán még van képe beleszólni, TE hogyan neveled a gyerekeket, meg milyen rendet tartasz otthon.


A második ilyennél úgy kidobtam volna, mint a franc, mert bunkó, de nekem van önbecsülésem.

2023. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!