Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

Nektek milyen céljaitok vannak? Milyen férfira vágytok, milyen terveitek vannak akár anyagilag, akár más szempontból?


Sok nőnél a gyerek központi kérdés, és kíváncsi lennék olyanok válaszára, akiknek ez nem annyira fontos, hogy nekik milyen terveik vannak, hogyan képzelik el az ideális társkapcsolatot, és számukra mit jelent a boldog jövő.


Nem szeretnék elítélni senkit, olyanok válasza érdekel, akik gyerek nélkül tervezik az életet, hogy ők miben látják az életcéljaikat.


2023. jún. 17. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Most pl. üzletet szeretnék nyitni. Kitanultam egy szakmát, most továbbképzéseket csinálok. Aztán szeretnék körülnézni külföldön hosszabb távon, hogy hol éri meg letelepedni. És már van egy másik szakma, ami szintén nagyon tetszik.


Boldog jövő... szeretném azokat a dolgokat csinálni, amihez épp kedvem van, és nem azon görcsölni, hogy találjak célt, amit fel lehet mutatni.

2023. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem cél..
2023. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Siman nem jon az oszton a ferjemnel sem, es nalam sem.

Nagyon boldogok vagyunk kettesben, nem karrier miatt nincs gyerekunk pl.

2023. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1-es, ez mind nagyon jól hangzik. Látszik az írásodon, hogy rendben vagy saját magaddal, és nem mások befolyásolnak. :)
2023. jún. 17. 12:58
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Az lesz a célod, hogy pár mondatból profilozod az egyéneket, és aki nem felel meg neked, abba belekötsz, aki igen, azt meg kegyesen jóváhagyod?
2023. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5: Nem. Neked a kötekedés volt a célod?
2023. jún. 17. 13:06
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem, csak nem szeretem a lekezelést meg azokat, akik azt hiszik, jogukban van buksisimiket osztogatni.
2023. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Aki szeretne gyereket, annak milyen céljai vannak? Erről sosem hallok. Vagy tényleg azt gondolja a társadalom, akinek gyereke van, nincsenek céljai?
2023. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rég rossz, ha valakinek (legyen akár férfi, akár nő) csak a gyerek a cél.

Számomra egyáltalán nem központi kérdés a gyerek, 33 éves vagyok, nem vágyom rá.

Jelenlegi célom megcsinálni a PhD-t és ezen a területen dolgozni, kutatni, szakmailag jót alkotni, hitelesnek maradni.

Van párom, 7 éve együtt vagyunk. Vele szeretnék megöregedni. Hasonló végzettségű, mint én vagyok, folyamatosan inspiráljuk egymást.

Anyagilag nincsenek nagy terveim, csak a normális megélhetés. Ez nem az a terület, amiből még lehet gazdagodni. 🙂

2023. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak.
2023. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!