Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után jöttél rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttél rá hogy mégsem lesz vele gyereked?

Figyelt kérdés

Közös tervek megvoltak mikor össze költöztünk. De aztán ezen kívül nem lett belőle lépés a dolgok irányába. Beszippantott a mókuskerék..

De mégis együtt vagyunk, megcsalas nem volt még


2023. jún. 17. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%

Akikkel megismerkedtem, sosem úgy kezdtem, hogy naaa, gyerek lesz! Persze, láttam bennük a lehetőséget. Aztán, ahogy együtt voltunk, rájöttem, hogy nem lennének jó anyák.

Pl. az egyik lány folyamatosan veszekedni akart, nem lehetett vele normálisan megbeszélni semmit. A másikuk gyerekesen viselkedett.

2023. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Aki vmi olyasmit mondott hogy mindegy hogy lesz e gyerek vagy elvetetem. Én döntsek egyedül erről.


Ekkor lejött az hogy ő semmilyen felelősséget nem vállal nem is érdekli a gyereke már most sem.


Hogy lehet egy gyerekre (egy emberi életre(azt mondani hogy mindegy?

2023. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

"Akikkel megismerkedtem, sosem úgy kezdtem, hogy naaa, gyerek lesz!"


Pedig úgy kéne.

2023. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%

Attol a ponttól nem akartam tőle gyereket akinek ennyire nem számít a gyereke.hogy él e vagy hal e. Meg akkor ott is hagyna bármikor is. En ebbe nem akartam szülni.

Ilyen embernek.

2.voltam

2023. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#3: Miért kéne úgy? Mire gondolsz pontosan?
2023. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Arra gondolok, hogy a legelején illene tisztázni, hogy a felek akarnak-e gyereket vagy sem. De ezek szerint nem sokan vannak ezen a véleményen.
2023. jún. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
#6: Ja, azt tisztázni szoktam. Az más kérdés, hogy akarok e és hogy az illető erre alkalmas e.
2023. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Alkalmas, pl van e kiépített rokon béniszitter szolgálat? Vagy sokat keressen legyen csed? Vagy mindent tűrjön el tőled? Vagy a házimunka pont olyan legyen ahogy elképzelted?

Így teszteled hogy bármit megtehetsz e mert akkor majd alkalmas gyerekre? Amúgy mindenki alkalmas, kivéve aki beteg, de időközben derül ki úgyis ki hogy veszi, előre nem lehet tudni.

2023. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8: Na, ha számodra mindenki alkalmas, akkor állj le egy pszichopatával! :D


Amúgy írtam feljebb példát, hogy miért nem voltak alkalmasak. Abból kikövetkeztethetsz pár dolgot, hogy mit találnék alkalmasnak

A folyamatosan veszekedős lány, akivel nem lehetett semmit sem megbeszélni. --> Alkalmasnak ítélem meg azt, aki nem veszekszik, nem érzelmileg próbál manipulálni, hanem érvel. Akivel lelehet ülni átbeszélni egy adott problémát.

Aki gyerekes volt. --> Aki nem gyerekes. Pl. felfogja, hogy ne vezessen ittasan.


Amúgy ja, gyereket bárki tud csinálni, de szülő azért már nem tud mindenki lenni.

Mesélnél arról, hogy téged miért sért az, hogy egyesek nem állnak le bárkivel gyereket csinálni?

2023. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

9 Azt gondoltam akivel leállsz kapcsolatra az neked egy szerethető ember akivel bármi lehet. Az szívás ha kiderül hogy ittasan vezet, de azt akkor nem a gyerek miatt hagyod ott hanem amúgy is.

A veszekedés meg amúgyis arra megy kinek van igaza, az egy hatalmi harc. Ott magadba is kell nézned miért van szükséged erre.

2023. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!