Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után jöttél rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttél rá hogy mégsem lesz vele gyereked?

Figyelt kérdés

Közös tervek megvoltak mikor össze költöztünk. De aztán ezen kívül nem lett belőle lépés a dolgok irányába. Beszippantott a mókuskerék..

De mégis együtt vagyunk, megcsalas nem volt még


2023. jún. 17. 12:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült, hogy nem passzol a személyiségünk és tarthatatlan az együttélés.
2023. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Úgy éldegéltünk egymás mellett. Szóba jött meg minden, de visszatért minden a megszokottba.


Alapvetően kedves és törődö a gyerekekkel is. Nem nagyravagyo nem kovetelozo. Nem is tudom miért " nem jott az h jöhet a gyerek"

2023. jún. 17. 14:22
 13/21 anonim ***** válasza:

#10: "Azt gondoltam akivel leállsz kapcsolatra az neked egy szerethető ember akivel bármi lehet."

Nem. Akivel leállok/leállsz/leállunk egy olyan ember, aki szimpatikusnak TŰNIK. Aztán meg is ismerjük idővel. Még évek után sem lehet sokszor elmondani, hogy tényleg ismerjük a másikat.


"A veszekedés meg amúgyis arra megy kinek van igaza, az egy hatalmi harc. Ott magadba is kell nézned miért van szükséged erre."

Hát én pont azt írtam ám, hogy nekem nincs erre szükségem... :D


Természetesen az általam feltett kérdésre nem sikerült válaszolni.

2023. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

"Természetesen az általam feltett kérdésre nem sikerült válaszolni."


Te tényleg veszekedős vagy 😂


Ne szegény csajra fogjad.

Én már el is felejtettem mi volt az a fontos amit nem vettem észre a mondandódban, talán hogy miért zavar valami?


Nem zavar, csak érdekel hogy működnek emberek.


"Nem. Akivel leállok/leállsz/leállunk egy olyan ember, aki szimpatikusnak TŰNIK. Aztán meg is ismerjük idővel. Még évek után sem lehet sokszor elmondani, hogy tényleg ismerjük a másikat."


Értem, te így csinálod, de vannak akik azért hamarabb észlelik a másik alapvető jellemzőit, és az be is igazolódik. És addig nem jön össze vele amíg nem meggyőző kb minden téren.

2023. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14: Mióta lesz attól veszekedős valaki, hogy megemlíti, mennyire egyoldalú egy kommunikáció? :O


Mit ne fogjak szegény csajra?


"Nem zavar, csak érdekel hogy működnek emberek."

Ha érdekel, esetleg elfogadhatnád a válaszaikat is.


"Értem, te így csinálod, de vannak akik azért hamarabb észlelik a másik alapvető jellemzőit, és az be is igazolódik. És addig nem jön össze vele amíg nem meggyőző kb minden téren."

Mindig érdekes, amikor anonim oldalon tudok meg dolgokat magamról. (Vagy inkább a másik egójáról.) Most pl. azt, hogy mások hamarabb észlelnek valamit. Mondjuk, általánosságban írtam a dolgot, másokra is. A környezetem meg az egyik legjobb emberismerőnek tart. De, na. Ez itt a gyk.

2023. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy 16 éves korom óta tudom, hogy nem lesz gyerekem, csak az ak érdés mindig, hogy ő akar-e. Ha igen, akkor nem egymást keressük.
2023. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15 Miért gondolod hogy nem fogadom el a válaszaikat? Szerintem inkább te vagy frusztrált, hogy valaki nem olyan mint a környezeted, akik nyalnak neked pl, miszerint te milyen jó emberismerő vagy. Azt neked magadtól kellene tudnod, hogy mire vagy képes, nem másokat befolyásolgatni. Sajnálom hogy engem nem tudsz. De jogod van a véleményedhez.
2023. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17: Ez kínos volt... :/ Utálom azt, ha valaki nyalizik.

Magamtól is tudok dolgokat, de tudod, veled ellentétben nem mindenki csak a saját feje után megy. Egyes emberek felfogják a környezetükből érkező ingereket és visszajelzéseket is ám...

Téged miért akarnálak befolyásolni? Mi értelme lenne? Semmi. Elég durva a csőlátásod és előítéleteid.

2023. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os "16 éves korom óta tudom, hogy nem lesz gyerekem" - Honnan tudod?
2023. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. Gondolom nem úgy "tudja", hanem úgy, hogy eldöntötte, hogy nem akar.
2023. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!