Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után jöttél rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jöttél rá hogy mégsem lesz vele gyereked?

Figyelt kérdés

Közös tervek megvoltak mikor össze költöztünk. De aztán ezen kívül nem lett belőle lépés a dolgok irányába. Beszippantott a mókuskerék..

De mégis együtt vagyunk, megcsalas nem volt még


2023. jún. 17. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Exem apja pénzes volt (illegálisan persze), úgyhogy ő mindig szórta a pénzt és az apple cuccokat a fiának. Amikor azt mondta nekem, hogy a gyereket úgy fogja motiválni a tanulásra, mint őt az apja, hogy egy ötös egy ezres (mindezt 2005 környékén, nem a mai ezressel), akkor ott rájöttem, hogy annyira különböző az értékrendünk, hogy ez nem fog menni. Plusz azt is mondta, hogy az egyetlen dolog, amit a gyerekünkkel csinálni fog, az a játék. Pelenka, etetés, többi nem...


Fel is b.aszott most hogy leírtam :D Pedig 10 éves sztori.

2023. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!