Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelt kérdés

A párom, 38 éves. Dolgozik, de viszont tanul, hogy jobb legyen a jövője.


Én 28 éves leszek, és sose volt még normális kapcsolatom. Dolgozok én is, 8 órát odavagyok de nagyon keveset keresek, éppen annyit keresek hogy kitudjak fizetni mindent.


A problémám az, hogy én ő szerinte szociál függő vagyok. Én inkább negatív ember vagyok, depressziós, nem rég jöttem ki az orvostól. Hazamegyek, az első hogy lefürdök, néha főzök de inkább együtt szoktunk. Aztán veszem elő a telefont, játszok rajta, sorozatot nézek. (Ezen a héten csak, mert váltjuk egymást a párommal és egyedül vagyok itthon).


Mondta nyugodtan vegyem ki a női munkákat otthon. Én azt mondtam hogy minden egyenlő, fele-fele. Nem értett ezzel egyet, mert én szerinte mobil függő vagyok és csak jót akar nekem...


UI: nem leszek senki cselédje!!!!


2023. jún. 23. 14:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Mi a kérdés?
2023. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha felezitek a költségeket, felezitek a házimunkát és van időtök egymásra, akkor igazából nincs köze hozzá, hogy mivel töltöd a szabadidődet. Még ha azt mondaná, hogy szabadidődben tanulhatnál valamit te is, akkor még megérteném, mert elég furcsa, hogy beéred a minimummal, de igazából ez is a te dolgod. Mondjuk közös jövőtök nem nagyon lesz ilyen eltérő életszemlélettel.
2023. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hogy igaza van-e a páromnak. Mert én ezt kihasználásnak látom hogy már a takarítást is elvárja, ő meg semmi.
2023. jún. 23. 14:51
 4/36 A kérdező kommentje:
2: én is így gondolom.. jajj hát még az 1 forintot is elkeri :D
2023. jún. 23. 14:52
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
De most mennyit osztoztok a házimunkán? Ő nem csinál semmit? Azt írtad, főzöl, de általában azt is együtt. A kérdésből nem derül ki, hogy a házimunkában milyen részben osztoztok.
2023. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
21%

Én értem mi van.

A kérdező depressziós (volt), lusta, mint a dög, hazaér munkából, mégvárja míg a párja is hazatér és "együtt" főznek.

Miközben 8 órát dolgozik, a párja meg dolgozik és tanul ő arra nem képes, hogy kitakarítson, inkább social médiázik és a párjának már elege van a henyélésből nap mint nap.

Igaza van a partnerednek. Ne csak ő rá várj, neked jó a koszban élni?

2023. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
69%
Ne várjon el semmit, osszátok fel a teendőket. Ne hagyd magad kihasználni. Erős, egészséges ember, meg tud maga után csinálni dolgokat.
2023. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
5: amióta itt lakom vele, csak én porszívóztam fel, kitakarítottam vagy 4x 5x ő néha elmosogat és ennyi. Wct se képes kitakarítani
2023. jún. 23. 15:07
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.
2023. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%

"Én azt mondtam hogy minden egyenlő, fele-fele. Nem értett ezzel egyet, mert én szerinte mobil függő vagyok és csak jót akar nekem...

UI: nem leszek senki cselédje!!!!"

Ne akarjon jót neked, tegyen jót, csináljon valamit kettőtökért, fele-fele arányban vegye ki a részét mindenből!!

2023. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!