Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelt kérdés

A párom, 38 éves. Dolgozik, de viszont tanul, hogy jobb legyen a jövője.


Én 28 éves leszek, és sose volt még normális kapcsolatom. Dolgozok én is, 8 órát odavagyok de nagyon keveset keresek, éppen annyit keresek hogy kitudjak fizetni mindent.


A problémám az, hogy én ő szerinte szociál függő vagyok. Én inkább negatív ember vagyok, depressziós, nem rég jöttem ki az orvostól. Hazamegyek, az első hogy lefürdök, néha főzök de inkább együtt szoktunk. Aztán veszem elő a telefont, játszok rajta, sorozatot nézek. (Ezen a héten csak, mert váltjuk egymást a párommal és egyedül vagyok itthon).


Mondta nyugodtan vegyem ki a női munkákat otthon. Én azt mondtam hogy minden egyenlő, fele-fele. Nem értett ezzel egyet, mert én szerinte mobil függő vagyok és csak jót akar nekem...


UI: nem leszek senki cselédje!!!!


2023. jún. 23. 14:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
12%

Egyébként ha nem tetszik, hogy azt szeretné, hogy takaríts ki, de mondjuk hétvégén ő fog, vagy együtt, akkor hagyd el. Ilyen egyszerű.

De hidd el, hogyha női lakótársad lenne és csak mobiloznál míg ő helyetted megcsinálja amit kellene közösen, vagy felváltva úgy nem lennétek sokáig lakótársak.


Az nem csicskaság, hogy miután munka után hazáér és veled főzz legtöbbször szeretné, hogy kitakaríts, mert ő neki tanulni kell. Azért az emberért, akit szeretsz megteszed, alapnak veszed, leveszed a válláról a terhet hétköznap mondjuk 3x, hétvégén meg ő csinálja, vagy pl. ő nyirja a füvet te addig kivasalsz. Fele-fele.

2023. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
11- szó sincs hétvégéről, se semmiről. Miért vállaljon többet a kérdező semmiért??
2023. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%

" Azért az emberért, akit szeretsz megteszed, alapnak veszed, leveszed a válláról a terhet "

A férfi milyen terhet vesz le a kérdező válláról? És milyen alapot vár el bármit?

2023. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hagyja el!


Probléma megvan oldva.


Nem tudom miért nem lehetett a megjegyzések koze leírni már az elején, hogy ki mit csinál.

Csak az jött le, hogy fekszik azt jól van.

Mondjuk mióta vagytok együtt? Hogyhogy csak 4x 5x megcsinálta a felporszívózást? A párod milyen sűrűn tanul, meddig dolgozik, milyen sokáig?Egy csomó minden nincs megosztva.

2023. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
58%

#11

Miért is???

Akkor a nő ne dolgozzon! Hiszen, ha a pasi b*ssza KIVENNI A RÉSZÉT!!! a házimunkábol, a nőnek miert kellene kivennie a részét a pénzkeresesből

2023. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, mit vagy idegbeteg? Rólad van szó?


Írja le először, hogy ki mit csinál, ki mikor ér haza, a párja mikor megy tanulni, meddig tanul és hétvégén hogyan osszák be a teendőket.


Eddig tök úgy jött le, hogy együtt főznek, ő meg mobilozik, egy betűvel se írta le, hogy hogyan zajlik náluk a házimunka, vagy a mindennapok. Így nem lehet hasznos tanácsot adni.

2023. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
A kassza közös, lakbért kér, nem kér? Egyáltalán semmi nincs megosztva.
2023. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Mindent felesben fizetünk. Mindent! Nincs közös kassza, nem is akarok! Ő ezen a héten 15:05-től 23:25-ig van bent dolgozni. Tehát éjfélre ér haza. Nekem másfél órás az út, azzal együtt 8 óra mert én 6 és fél órát dolgozok csak én tömegközlekedéssel járok.

Hetvegen együtt vagyunk, főzünk. Nem nagyon látom tanulni, szerintem csak akkor tanul amikor külön dolgozunk. Most is haza értem szanaszét minden semmit nem pakolt arrébb.

2023. jún. 23. 15:36
 19/36 A kérdező kommentje:
Tehát hétvégén ha takarítás is van, akkor én szoktam takarítani. Ô max elmosogat de azt is nehezen...
2023. jún. 23. 15:37
 20/36 anonim ***** válasza:
72%
ha takarítás is van, akkor én szoktam takarítani - miért?
2023. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!