Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak vagy nincs?

Figyelt kérdés

A párom, 38 éves. Dolgozik, de viszont tanul, hogy jobb legyen a jövője.


Én 28 éves leszek, és sose volt még normális kapcsolatom. Dolgozok én is, 8 órát odavagyok de nagyon keveset keresek, éppen annyit keresek hogy kitudjak fizetni mindent.


A problémám az, hogy én ő szerinte szociál függő vagyok. Én inkább negatív ember vagyok, depressziós, nem rég jöttem ki az orvostól. Hazamegyek, az első hogy lefürdök, néha főzök de inkább együtt szoktunk. Aztán veszem elő a telefont, játszok rajta, sorozatot nézek. (Ezen a héten csak, mert váltjuk egymást a párommal és egyedül vagyok itthon).


Mondta nyugodtan vegyem ki a női munkákat otthon. Én azt mondtam hogy minden egyenlő, fele-fele. Nem értett ezzel egyet, mert én szerinte mobil függő vagyok és csak jót akar nekem...


UI: nem leszek senki cselédje!!!!


2023. jún. 23. 14:41
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni
2023. jún. 23. 17:22
 32/36 anonim ***** válasza:
56%
Ámen.
2023. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
De hogy fog, csak szöveg van egyedül életképtelen.
2023. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem lesz ez a kapcsolat hosszú életű. Ahol már így kell alkudozni azon, hogy ki mennyit takarít, mennyit fizet, mit csinál, mikor pihen, jaj! Ez nem párkapcsolat, ez egy rossz lakótársi viszony!
2023. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Menekülj tőle.
2023. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, amúgy a te stílusod is bicskanyitogató. Egyértelmű, hogy nem szereted a párod. Talán ő se téged.

Jobb lesz nektek külön.

N

2023. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!