Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 5 hónapja vagyunk együtt, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja vagyunk együtt, még korai lenne összeköltözni?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után költöztetek össze a párotokkal? Egyébként én 19, párom 24 éves. Albérletben lakik egyedül, beszéltünk már hogy hozzáköltözhetnék, párszor aludtam is nála, de nem tudom nem korai-e még?

2023. jún. 24. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt ti tudjátok. Bár én a helyedben először csak pár napig ott lennék időnként.
2023. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
11. Ez is megoldás :)
2023. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne korai.
2023. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Mi is öt hónap után költöztünk össze, 22 évesen. Egyetem mellett dolgoztunk, azóta is együtt vagyunk, ennek két éve.


24N

2023. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne költőzzél hozzá, mert a kapcsolatotok el fog “laposodni’. Maradj csak otthon, amig lehet!
2023. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Túl fiatal vagy, hogy összeköltözzél és nincs sok értelme!
2023. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan költözzetek össze, ga mindketten tudtok dolgozni és van hol lakni. Bár ha az ő lakasa, akkor neki illene felvetnie az ötletet.

Nem tudom, miért pontoztak le sokan, elhiszem, hogy szr egyedül élni, de akkor is baromi jól érezzük magunkat együtt. Öt hónap után költözünk össze, és ? :D

2023. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

Ki a f.asz írja azt hogy korai 5 hónap után egy felnőtt kapcsolatban 😂 meg hogy ellaposodik lol, biztos tapasztalat, hidd el nem azért laposodott el mert együtt éltetek, hanem mert ba.sztatok törődni egymással 😂


Mi 7 hónap után költöztünk össze de ha rajtam múlik 2 hónap után lett volna, egyszerűen annyira szeretem mai napig (másfél év után), hogy minden percemet vele tölteném.


Szerintem költözz össze vele amint lehet :)

2023. jún. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%

18. Köszönöm, végre valaki aki le írja a tutit.


Egyetértek. :)

2023. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi rosszindulatú meg hímsovi nyomit...


Saját lakásomat adtam ki Pesten, hogy a most már férjemmel az ő kisvárosában összeköltözzünk közös albérletbe, 4 hónap után. Igaz, mi már jóval idősebbek vagyunk. És milyen meglepő, igen, a nők is dolgoznak, még én is meg a kérdező kishölgy is, uraim, bizony.


Lépjétek meg, próbáljátok meg az együttélést, mit veszíthettek?? Sok boldogságot nektek!:)

2023. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!