Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nincs kedvem sokszor semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem sokszor semmit sem csinálni,mert nem látom értelmét. Lehet ez a rossz párkapcsolattól?

Figyelt kérdés
A barátom mindig azt vágja a fejemhez,veszekedésnél,hogy "ilyen elvárásokkal", amiket támasztok,soha nem lesz senkim. Az elvárásom annyi,hogy tartsa magát rendben,mert az anyja még arra sem tanította meg,valamint az,hogy adjon a környezetére,és ne úgy nézzen ki minden mint falu végén a disznóól. Ezt tartja hatalmas követelménynek.Valamint a rend neki is mást jelent,meg nekem is.Ebből kifolyólag amikor ő passzivitást mutat, nekem sincsen kedvem dolgozni,mert lehúz.Ha szívvel,lélekkel beleállna, akkor lenne kedvem ( az elején,amikor összeköltöztem vele még volt), mára már nincs, mert rájöttem,hogy milyen. Hiába próbálok rajta csiszolni, nem igazán működik.Egyébként,mindent próbál megadni, elkényeztet finomságokkal is,erre egy szavam nem lehet, de ez nálam nem kompenzálja azt, hogy nem tudok amiatt aludni,mert azon kattog az agyam,hogy hiába pedálozok, dolgozok mint a güzü ő nem partner ebben.
2023. júl. 5. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Dolgozol munkahelyen?
2023. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,miért? Különben hogy keresném a kenyeremet?
2023. júl. 5. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Minek vagy vele?
2023. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem őt kell csiszolni, hanem magadat, hogy ne tudjon befolyásolni (lehúzni) az ő viselkedése. Ezen a területen se lehetsz akaratgyenge.
2023. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, ez az én kérdésem is...
2023. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam már egy hónap után bedobni a törölközőt,és nekiveselkedtem,gondolván,hogy lehet az én elvárásaim nagyok vele szemben,azért nem működik.Aztán ahogy engedtem,még inkább elkutyálkodta az egészet. Semmiben sem segít, a legminimálisabb dolgokat ( ami másnak természetes), ő azt mondja,hogy követelőzés részemről..ha lepirítom akkor sértésnek veszi,ha nem szólok,meg azt gondolja úgy van jól. Most értem el arra a pontra,hogy azt mondjam, "Ezen az Isten sem segít".
2023. júl. 5. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem tudok amiatt aludni,mert azon kattog az agyam,hogy hiába pedálozok, dolgozok mint a güzü ő nem partner ebben"

Beszéld meg vele, hogy hívjatok fizetett segítséget, takarítót. Nem a te dolgod mindent egyedül megoldani és elvégezni.

2023. júl. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha van kedved beszélgethetünk. Nálunk is hasonló van, csak ő nő.


Akárhogy mondom neki mi a bajom, akkor rögtön sértésnek veszi meg h nem tudom elfogadni

2023. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, kérdező?
dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!