Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg én vagyok a rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a rossz, hogy rosszul érzem magam, ha a párom nem tartja, amit megbeszéltünk?

Figyelt kérdés

A történet egyszerű. Átmegy a haverokkal meccset nézni, sörözni.

Megbeszéljük, hogy x időre hazajön, majd időközben írja, hogy nem gond ha marad még?


Nekem ez szarul esik, mert változtat a megbeszélteken.. tudom, hogy nem a világ szakad össze, de mégis szarul esik....


és tényleg nem érti, mi a problémám?



2022. dec. 4. 19:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem mindennapos, akkor én nem haragudnék, érezze csak jól magát.
2022. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem mindennapos, de mikor elmegy, akkor mindig így van
2022. dec. 4. 19:15
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Mert ha benne van valamiben, akkor nehéz felállni, eljönni..gondolom te is vagy igy néha, ha elmész barátnőzni. Nem az órát nézed és felpattansz hogy jaj menni kell.Értem, hogy bosszantó,de ha nem sűrűn fordul elő,akkor nem gáz. Ir, megkérdezi, hogy nem baj e ha marad és nem szó nélkül hagyja...
2022. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szól, hogy maradna, így korrekt. Ezért felesleges rosszul érezni magad, ha nem rendszeres dologról van szó.
2022. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
x időre hazamenni? huha
2022. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nagyon erősen túlreagálod. Az meg egyenesen röhejes, hogy előre megbeszélitek meddig maradjon és engedélyt kér, hogy maradhasson még. Nem a 15 éves fiad.
2022. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Igazatok van

nekem mégis szarul esik...

bár én mikor mondok valamit, akkor úgy is cselekszem az esetek nagyon nagy százalékában

az bosszant hogy kivétel nélkül ez van... nem volt még olyan hogy állta volna a szavát

2022. dec. 4. 19:21
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
A probléma az idő fixálása. Sose veszekedtem még azon, hogy mikorra értem haza. Mindig időben vagyok, de legalábbis nem kések.
2022. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem teljesen jogos, hogy rosszul esik, ha nem tartja be, amit megbeszéltetek, pláne ha nem is egyszer fordult már elő. Én barátom is ilyen, mindig mond valamit, hogy mikor indul/mikorra jön, de nagyon ritka, hogy be is tartaná, mindig rászámolhatok még pár órát... Ráadásul ő az esetek többségében nem is szokott szólni, csak szimplán várom és nem jön. Nem mindennapos, mert nem minden nap van programja, de amikor van, akkor kb 70-80%-ban ez van. Aztán még ő van megsértődve, amikor az újabb programjainál nem hiszem el, hogy akkor fog jönni, amit mond.
2022. dec. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebb ne beszéljétek meg, hogy mikorra ér haza, így nem tud késni a saját otthonából. :D
2022. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!