Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális, hogy a párom másfél-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom másfél-két órákat fürdik minden nap?

Figyelt kérdés
Kerül? Vagy mit jelent ez külső szemmel? Itt van a gyereke is előző kapcsolatból... De ezt csinálja, mikor ketten vagyunk is.
2023. júl. 11. 19:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen objektiven a legvaloszinubb, hogy onkielegit.
2023. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Öeûlj, hogy tisztàlkodik! Sok férfi egyàltalàn nem fûrdik és nem àpolja magàt!
2023. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
55%
Áztatja magát a kádban? Fürdőben a vécé? Normális, hadd csinálja.
2023. júl. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
56%
A legjobb, amikor munka után hazaesek és van MAGAMRA kib. 1 órám, ami egyébként nincs.
2023. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Akkor tovább fűzném...

Rendszeresen előfordul, hogy jó kedvűen megy be (úgy értem, közöttünk minden rendben), majd mikor kijön, csak kötekszik velem.

Valakinek valami tippje, hogy ennek mi lehet az oka?

2023. júl. 21. 20:47
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Ne foglalkozz vele, dobd ki!
2023. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
37%

Az eredeti kérdésre a válasz; szerintem ez rendben van, az enyém is ilyen. Én meg legtöbbször 15-20 perc utan, de van hogy kevesebb, egyszerűen befekszem mellé.


A 15. válaszodra nehéz mit mondani. Pont forditva kellene, hogy ott kapcsol ki/töltődik föl.

2023. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút normális.
2023. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%

kerdezo nem irtad, hogy lany vagy vagy fiu, a de a valaszokbol ugy tunik lany, szoval pasikent mondom: nem, nem normalis.

egy hetero pasi nem furdozget 2 orat egyedul a kadban, hacsak nem

-maszturbal, na de 2 oran at?

-telefonozik

-chatel valaki massal.


barmit is csinal, azt nem veled csinalja, szoval igen: kerul teged.

ha meg jokedvuen megy be, de morcosan jon ki, akkor nyilvan tudja, hogy ott benn nelkuled lesz.


bocs, ha most szembejott a realitas

40F

2023. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
46%

elképzelhető, hogy valakivel együtt van ebben az időben lehet, videokamerával valakivel együtt van ebben az időben...

csak úgy tudhatod meg mit csinál a fürdőben, ha rejtett kamerát teszel be, ha csak magával van akkor megtudod, ha meg más van a képben akkor azt is..

nekem ez jutott az eszembe, minél előbb kitudodik, hogy mit csinál annál jobb.

Nem normális a minden nap, nekem semmiképpen nem az jön le ebből, hogy minden nap énidőzik 2 órát ...

mindenképpen utána járnék, hogy a kattogó elmédet megnyugtassad..

2023. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!