Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez normális vagy átlag feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy átlag feletti másfél év után?

Figyelt kérdés
Üdv. Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt, kb azonnal össze is költöztünk. Azóta még mindíg úgy viselkedünk, mint ha most jöttünk volna össze. Napjában többször hosszas ölelkezés, reggel/este az ágyban legalább 15-20 perc összebújás, és a szex mennyisége mostanában nem hogy csökkent volna, hanem nőtt is. Igazából sose vitatkozunk semmin, harmónia van. A szex fantasztikus, többször előfordult az egyszerre élvezés is. Beszélgetni tudunk mindenről, nincs hiány, nincs titok. Házimunka meg van osztva. Pénzzel első perctől úgy vagyunk, hogy minden közös, mindegy honnam költünk. 31 éves létemre ez a leghosszab kapcsolatom, és ezek miatt különösen jónak/ritkának tarzom az ilyet ahogy elnézem a környezetem, illetve mi megy a világba párkapcsolati szinten. Tapasztaltabbak véleményére lennék kíváncsi, hogy ez mennyire számít még így jónak? Olyan nagy szerelmet egyikünk sem érez, inkább ez ilyen mély, felnőttes dolog. :) Előre is köszönöm.
2023. jan. 5. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Éretten kerültetek össze, mindketten jókor voltatok jó helyen. Tanultatok a hibáitokból, szeretitek egymást. A lángolás elmúlt, de mélyebb kötődés alakult ki. Valóban ritka az ilyen, becsüljétek meg és továbbra is figyeljetek egymásra és a kapcsolatra, hogy ez így is maradjon.
2023. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elején sem éreztünk lángolást. Inkább egy konstans, mély szeretet van köztünk, amit talán lehet szerelemnek is hívni nem tudom. Ahány ember és kapcsolat annyi féle módon lehet megélni gondolom.
2023. jan. 5. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyok a párommal, aki egy éve a férjem, de ugyanilyen a kapcsolatunk azóta is.

Mondjuk én szerelmes vagyok még mindig, ugyanúgy, mint az elején.

2023. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ilyen egy jó kapcsolat. Nem csoda, hogy 30 éves korodra találtad csak meg, mert nehéz olyan párt találni, akivel ennyi mindenben összhang van. Én most 26 évesen, sok csalódás után találtam ilyet.
2023. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy másfél év még semmi, ilyennek is kell lennie ennyi idő után egy kapcsolatnak. Ha 10 év után is ilyen lesz, na az a nagy szó.
2023. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 2,5 év után tartunk itt de 49 vagyunk. Nem volt lángoló perzselő szerelem hanem egy mély, nagyon erős kötelék.
2023. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cpt_Obviously ***** válasza:
Nekem kb ugyanez 8 éve tart, igaz nálunk nagy a szerelem
2023. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1,5 év? Az semmi, már ne is haragudj.

Exemmel 1,5 évnél még tök normális volt minden, rá 7-8 hónapr meg már azt néztem, hová költözhetnék, mert bizony közben kibújt a szög a zsákból.


Barátommal 6,5 éve élek együtt, időnkénti kisebb súrlódásokon kívül minden ilyen, mint amit te is írsz (a felmerülő nagyobb gondokat meg megbeszéljük).

2023. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt és hasonlóak vagyunk :) Én nem figyelek arra, amit itt írnak, hogy jaaaj hát másfél év az semmi. Nem nem semmi. Nekem az a tapasztalatom, hogy a srácok 3-6 hónap után elkényelmesednek, már megvan a nő, nem kell vele beszélgetni meg foglalkozni. A barátom az első, aki nem ilyen. Akivel egy év után is lángol a szerelem. Úgyhogy nálam ez elég ritka, sosem volt még ilyen. Egy év alatt egyszer sem volt olyan, hogy amikor hazaért a másik, akkor nem adtunk volna sok sok puszit és ölelést, vagy reggel ne ez lenne az első program. Napközben is beszélünk, nem úgy, mint az exeimmel. Persze nem chateljük végig a munkát, de szoktunk írni egymásnak, néha hívni is. Eddig nekem minden exem elfelejtett írni, pedig velük nem is éltem együtt, de egyszerűen 3 hónap után már nem igényelték a társaságomat.


Csak élvezd, amíg ilyen a kapcsolat, nekem az a célom, hogy ilyen is maradjon, nem kötelező 5-10 év után csak lakótársként élni, ha a felek tesznek érte, megmaradhat a romantika, az intimitás :)

2023. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 9 ève vagyunk együtt, és ezek mind megvannak. mondjuk èn mèly bizsergetõ szerelmet èrzek. 30L
2023. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!