Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, egy incelt, vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy incelt, vagy egy pszichopatát választanátok inkább párnak?

Figyelt kérdés
Hogyha a kettő közül kellene választani.

2023. júl. 13. 20:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy "CSAK" állatokat kínzott meg embertársait vagdosta, illetve élvezi, ha nőket vernek? Jaa, hát így teljesen más a dolog fekvése, így egyből hozzá is mennék.. Várjunk csak, mégsem.

Nem is értem, hogy gondoltad, de tényleg. Nincs olyan helyzet, hogy muszáj választanom egy incel és egy pszichopata között, úgyhogy határozottan maradnék egyedül.

2023. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%
Felkötném magam.
2023. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Én ma megkínoztam egy szúnyogot, sokadszorra sikerült lecsapni, szerintem azt gondolta pszichopata vagyok, pedig szerintem ő volt az.
2023. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%
Az egy és ugyanaz
2023. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
62%

A válasz egyértelmű! A nők szeretik a pszichopata pasikat! Tudom, hogy ez így elsőre felháborítónak hangzik. De csak mert a pszichopátiát sokan keverik azzal, hogy valaki sorozatgyilkos. De nem!

A legtöbb szupergazdag egyben pszichopata is, hiszen csak úgy juthatott, ha könnyen átgázol másokon. De ez nem jelenti, hogy sorozatgyilkos is lenne! Dehogy! Az viszont biztos, hogy az az erő az a dominancia, amit sugároz, az lenyűgözi a nőket. Míg egy Inccel az kerüli a nőket, valóban megveti őket. És ez miért is lenne vonzó?

2023. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező párkapcsolatban élni, szóval egyiket se.
2023. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
41%

A jóképű sorozatgyilkosokért mindig rajongtak a nők.

Morálisan nincsenek annyira jól eleresztve.

2023. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
47%

“ A válasz egyértelmű! A nők szeretik a pszichopata pasikat! Tudom, hogy ez így elsőre felháborítónak hangzik. De csak mert a pszichopátiát sokan keverik azzal, hogy valaki sorozatgyilkos. De nem!

A legtöbb szupergazdag egyben pszichopata is, hiszen csak úgy juthatott, ha könnyen átgázol másokon. De ez nem jelenti, hogy sorozatgyilkos is lenne! Dehogy! Az viszont biztos, hogy az az erő az a dominancia, amit sugároz, az lenyűgözi a nőket. Míg egy Inccel az kerüli a nőket, valóban megveti őket. És ez miért is lenne vonzó?”


Egyetértek. Többek közt a legjobb futballisták is pszichopaták egyébként, ezért nem remeg meg a lábuk tétmeccsen 80,000 ember és tv előtt fél világ előtt. Ha nem vagy pszichopata egyszerűen semmi olyanban nem leszel jó ami nagy stresszel és kockázattal jár. Egyedül a pszichok tudják elviselni azt.

Ezért vonzóak a nőknek például a zsoldos katonák mert amellett, hogy külsőre chadek belsőre is pszichopaták, nem éreznek szorongást, félelmet stb.

2023. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
De az élet azért szép, hogy nem kell választanunk, nem hiába van annyi szingli pasi és dönt egyre több nő amellett, hogy nem randizik :)
2023. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
15%

19


Igen, ez is a blackpill. Tehát tény..

2023. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!