Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyerekvállalás nálatok hogy volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a kivitelezésre gondoltam hanem az "átbeszélésre" ott ahol mindketten akarnak is gyereket ( majd).


De mi van akkor ha az egyik jobban akar gyereket míg a másik várna még ? - akkor is ha régebben vannak együtt. Akiknél ilyen szitu volt mennyire hozta sűrűn szóba a másik aki akart?

Mennyi ideig voltatok már ekkor együtt?


2023. júl. 14. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is megbeszéltük az elején, hogy mikor, milyen feltételekkel akarunk gyereket. Például a férjem mondta, hogy ő szeretné 30 előtt, én mondtam, hogy X évet akarok előtte dolgozni, akartunk előtte X összeget félretenni, meg ilyenek. Természetesen mindketten esküvő után terveztük.

Ha ebben nagyon nagy az eltérés, az ugyanúgy szakítóok tud lenni, nem lehet állandó konfliktus nélkül évekig tologatni.

2023. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
4 év együttélés után jött fel és már 30 felett voltunk. Hát eléggé kínszenvedés volt, mert az akkori párom eleve nem volt túl szexmániás meg amúgy is halogatott volna mindent. Többször el is vetéltem. A házasság se lett tartós, a mai eszemmel már nem vállalnék olyannal gyereket, aki ennyire nem veszi komolyan az egészet. A következő kapcsolatomban egész más volt a helyzet, ott a párom egyértelműen akart gyereket és tett is érte, hogy legyen. 😀
2023. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

2 éve vagyunk együtt. Szerintem először olyan fél éve kezdtünk el a gyerek témáról komolyabban beszélni. De azt már az ismerkedéskor is tudtuk, hogy mindketten szeretnénk majd legalább egy gyereket. Nálunk egyelőre az a kikötés, hogy szeretnénk saját ingatlant venni nagyjából 1 év múlva. Ha az már rendben van, akkor utána jöhet a gyerek. De az ingatlant már házasként szeretnénk venni, és egyelőre eljegyzés nem történt. Szóval lehet, hogy kicsit csúszni fognak a tervek, mert ezzel nem sürgetem a páromat.

26N 34F

2023. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok. Még annyi jutott eszembe, hogy azt már régebben megbeszéltük, hogy én 30 alatt szeretnék szülni, ha minden jól megy. Tehát 2-3 éven belül tehetbe kellene esnem. Majd látjuk, mit hoz az élet. De legutóbb a párom is ezt mondta egy ismerősének, hogy 2-3 éven belül szeretnénk gyereket. Tehát a célok és a tervek közösek.
2023. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Megbeszéltük, hogy nem lesz - miattam.


Aztán egy időben elkezdte mondogatni, hogy gyerek így-úgy, mondtam neki, hogyha gyereket szeretne, akkor keressen más nőt, mert én nem szülök, kettő NEKI nem való gyerek.


Ismerem, és tudom, hogy nem. Ezt kissé zokon vette, de sajnálom, én nem köntörfalazok. Ha azt látom, nem lenne jó apa - mert ő maga is egy nagy gyerek még -, akkor finoman megmondom neki.

2023. júl. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

4-es, ne legyél biztos benne.


Ismerősi körben volt olyan fszi, aki 9 évet vett el a barátnője életéből, ígérgetésekkel.


Mindent tök őszintén mondott, aztán soha semmi nem lett belőle, eljegyzés is 6. évben, amikor már nem húzhatta tovább, de a házasságig már nem jutottak el, mert "sohasem volt pénz megházasoni" - a gyerek meg majd csak házasság után.


Nem azt mondom, hogy a te pasid is ilyen, de sohasem tudhatod, ígérget-e, vagy tényleg tesz is érte (egyelőre nem, mert még nem jegyzett el).

2023. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6os azért ahhoz a 9évhez a másik is kellett..nem csak a pasi..ha látta a nő h 3 4 5.. év megy el és semmi ő akkor miért nem lépett??- ha neki annyira fontos az eljegyzés ,gyerek..
2023. júl. 15. 08:12
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
6-os aranyos vagy hogy figyelmeztetsz. De apukámtól már "kikért" a párom szóval valószínűleg még idén lesz eljegyzés. 😊
2023. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

16 voltam mikor osszejottunk. Megbeszéltünk anno (16 évesen 🤣) hogy hány gyerek, milyen feltételekkel. Nekem annyi volt a kitétel hogy 30 előtt az első mindenképp szülessen meg.

21 voltam mikor teherbeestem. Mielőtt elhagytam a gyógyszert atveszeltuk a nevelési elveinket, mi legyen meg(pl a saját ház, ami nálam nem volt feltétel, de a jó és fix fizetés igen és a félretett minimum összeg. Plusz jogsi, kocsi ha bármi van tudjunk menni. Megbeszéltük ha nem jön össze mi legyen. Lombik? Esetleg örökbefogadas? Vagy külön utak? Lefixaltuk hány gyerek legyen a max (!) amit elbirunk. (ha velem vagy a férjemmel történik valami mennyit tudunk akár egyedül is felnevelni). KB ennyi azt hiszem.

2023. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

#7

Jaaaa, hogy innen fúj a szél....

Az a 9 év úgy jött össze, hogy mindig ment a hazudozás, a nők meg szerelmes volt és hinni akart. De igazad van, a kurwaannyát, hogy olyannal van, akit szeret és el is hiszi, amit megígér!


Hát nem!

Ez a legtetűbb dolog, amit egy férfi megtehet. Amikor ő már tudja, hogy ebből semmi nem lesz, nem akarja elvenni a nőt, gyerek meg aztán pláne nem lesz, de hazudozik és átveri hosszú éveken át, miközben keresgéli mellette a jobbat. Aztán a következő csajt persze egyből elveszi a rózsaszín ködben.

De azokat az éveket nem lehet a nőnek visszaadni!


Ennél undorítóbb dolog nincs, mikor csak azért már benne a pasi a kapcsolatban, hogy a fix ingyenpunci megmaradjon, mert belehal, ha heti háromszor nincs lefejve.


Mi a büdös francért nem lehet szakítani??

Tudod, hogy ti miért nem szakítotok ilyenkor a csajjal? Mert a lelked mélyén pontosan tudod, hogy egy utolsó selejt ember vagy, aki nem fog kelleni senkinek! Ha emberileg értékes lennél, akkor tudnád, hogy fogsz kelleni másnak is!

2023. júl. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!