Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gyerekvállalás nálatok hogy volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a kivitelezésre gondoltam hanem az "átbeszélésre" ott ahol mindketten akarnak is gyereket ( majd).


De mi van akkor ha az egyik jobban akar gyereket míg a másik várna még ? - akkor is ha régebben vannak együtt. Akiknél ilyen szitu volt mennyire hozta sűrűn szóba a másik aki akart?

Mennyi ideig voltatok már ekkor együtt?


2023. júl. 14. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10es. Nincs ingyenpunciról szó mert nem a szex van középpontban és nem keresek/tem mellette jobbat.
2023. júl. 16. 08:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

3 eve voltunk egyutt, de faszan osszevesztunk es szakitottunk, aztan 1 ev utan mindketten lehiggadtunk es belattuk, hogy nem birunk egymas nelkul elni, barmennyire is szeretnenk, leultunk megbeszelni a problemainkat majd rajottunk, hogy nagyon szeretjuk egymast es ujra osszejottunk. aztan par honap utan egyszercsak ugy jottunk haza, hogy nekunk kell egy gyerek. mindketten megertunk ra, ugyhogy gyorsan atbeszeltuk a reszleteket es belecsaptunk a lecsoba. akkor voltam 32 o 28. eletunk legjobb dontese volt:) ma mar 9 eves es van 2 kistesoja, akik szinten hasonloan szulettek. mind3 egeszseges es mind3 egy csoda.

azt a kulon toltott 1 evet banom, de az ido elore forog, nem hatra, ez igy alakult.


az igergetosoket el kell felejteni. ezt vagy akarod vagy nem. a gyerekvallalas kozos felelosseg, kozos dontes. olyan nincs, hogy csak en akarom, a parom meg csak "hagyja". az ilyenek szoktak lekoccolni az elso xaros pelenkcserenel vagy amikor ejszakazni kell vele.


"egy rossz nap gyerekkel is jobb, mint egy jo nap gyerek nelkul" - ezt sok gyerekmentes nem erti meg, de nem is baj, nem kell mindenkinek gyerek.

2023. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálunk elég hirtelen jött.

Első szex előtt tisztáztam, hogy csak gumival, mert tablettát nem szedek (még). A mi családunkban meg elég termékenyek a nők, szóval ha nem akarja karácsonykor már a fiát ringatni, akkor nem kockáztatunk. Már akkor láttam, hogy elkezdett vigyorogni.

Aztán elég gyorsan eljutottunk az összeköltözésig. Pár hónappal később mondta, hogy tulajdonképpen azóta is arra gondol, hogy áll a karácsonyfa alatt a fiával, és egyre jobban tetszik neki az ötlet. Mi lenne, ha... Gyakorlatilag meg is beszéltük, hogy szeretnénk gyereket.

Aztán szombaton jött a meglepetés, megkérte a kezem. Fél évvel később volt az esküvő, szűk családi körben. A nászút után pár héttel, pont a születésnapján, már egy pozitív teszt volt az ajándék.


A kistesó még egyértelműbben ment. Kimostam és hajtogattam el a babaruhákat, kicsit nosztalgiáztunk, aztán annyit mondott, hogy ne tegyem el nagyon, inkább csináljunk még egy gyereket, ő is szeretné mégegyszer átélni.

A legkisebb még a pocakban van, ő egyszerűen csak meglepetés baba, nem terveztük. Borzasztóan megijedtem, mikor rájöttem, hogy terhes vagyok, nem tudtam, hogy mit fog szólni. Szerencsére nagyon örül neki a férjem is. Egyelőre úgy tűnik, hogy a harmadik is fiú. Már most pedzegette, hogy azért egy kislány is jó lehet. 😋

2023. júl. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!