Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom ocd-je kikészít!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ocd-je kikészít! Szerintetek normális egy 16 órás autóútról hajnal háromkor hazaérve egy órán át szemüveget pucolni?

Figyelt kérdés

Szóval igen, éjjel háromkor értünk haza, ő volt a sofőr amúgy. Én gyorsan lezuhanyoztam, fogat mostam és lefeküdtem, ő pedig konkrétan egy órán át tisztította a szemüvegét meg annak a plusz lencséit tisztítószerrel, majd száraz kendővel. Percekig suvickol egy miniatűr foltot rajta, amit csak ő lát. Megforgatja, minden szögből minden irányba ezerszer töröl. Ez szerintem már nem normális, ti mit szóltok?

Én meg csak vártam rá éjjel háromtól négyig az ágyban majd feladtam és kimentem megnézni,mivel bíbelődik. Mikor megkértem, hogy fürödjön és jöjjön lefeküdni, azt kérdezte, hogy tán sietek valahova reggel, hogy így sürgetem a lefekvést...?

Pár percig még törölgetett majd végre elment fürdeni ő is. Én reagálom túl, vagy ez így tényleg gáz?



2023. júl. 15. 03:35
1 2
 11/17 anonim válasza:

Barátomnak van nagyon erős szemüvege, de nem szokta sokáig törölgetni.

Lekapja, gyorsan pólóba megtörli, és már veszi is vissza, hogy minél kevesebb ideig legyen nélküle.

Az elég furi, ha 1 órát pucolgatja valaki.

2023. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Én is inkább a szemüvegemet törölgetném ha olyan nőm lenne aki beleszól, hogy mikor fürödjek és feküdjek le.
2023. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Én meg csak vártam rá éjjel háromtól négyig az ágyban"

Kár volt. Majd legközelebb nem teszed.

2023. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Majd egyszer árulja már el valaki pls honnan veszitek ezeket a mentálisan rottyon lévő pasikat. 😑
2023. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ugy latom egyik valaszolonak sem esett le, hogy a csaj akart valamit a pasitol, nyilvan azert varta az agyban.


kerdezo: reszvetem :D egyszer volt egy ilyen alberlotarsam, katasztrofa volt. el se tudnam kepzelni partnerkent.

en tuti koccolnek es keresnek egy masikat. tul fiatal vagy te meg pszichiatriai dolgozonak :D

2023. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16 óra vezetés után 1 óra agyhalál teljesen normális. Most ő szemüveget törölgetett félálomban, de tv-zhetett is volna. Ha más lazább napokon is ilyet csinál, az gáz, de 16 óra vezetés után? Hadd legyen már egy kis énideje.
2023. okt. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én megerősíteném azt a kérdést, hogy tényleg ezt csinálta-e 1 órán át. Illetve együtt élő feleknél ez eddig miért nem derült ki? Kamut érzek, némelyik kommenttől is ledobta az agyam az ékszíjat.


35/F

jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!