Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Targoncavezető meló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Targoncavezető meló?

Figyelt kérdés

Szóval targi vezetőként dolgoztam több helyen.

Tudni kell, hogy a Magyarok raktári melót már nem vállalnak.

A nagyobb raktarakban ukránok/kirgizek melóznak.

Viszont ahol most vagyok, ott salgótarjáni cigányok melóznak 90%ban bérmelósként.

Először mentek a vetítések, aztán jöttek oda haverkodni, hogy tesó így meg úgy.

Meg hogy túl szépfiú vagyok targoncavezetőnek.

Mentek oda vissza a dumàk.

És a hetek alatt összebratyiztam velük.

Elmondtam nekik a gondom, gyermekelhelyezési perben vagyok....

És minden gondonom megoldaná egy jó assszony, aki megy a gyerekért a suliba amíg én melózok.

Erre.


Kerítünk neked tesó....gyere le hozzánk.

Lementem salgótarjánba.

Ettünk ittunk buliztunk és bemutattak nekem egy 21 éves fullos csajt.

Mikor megláttam a szám is kinyílt hogy milyen szép.


Először beszègettünk, majd piáztunk, csókolóztunk, körbeudvaroltam, ő nevetett és hàt megdugtam.

Másnap meg kérdezték a szülei. Tetszik neked?

Én meg mondtam hogy nagyon.

Akkor viszed magaddal, a tied.


És megy szépen a gyerekemért a kiscsaj, megfőz...el van ájulva tőle, hogy én elmosogatok, mosok, elviszem randizni.

Szereztem neki melót bp en és dolgozik.

Minden este sétálunk és beszélgetünk és nagyon aranyos. És szexuálisan is mindenben benne van.

Am nagyon szép lány és nagyon jó vele.

Én meg hiába vagyok egy az àtlagostól szebb férfi...csak 44 vagyok....

Tegnap szerelmeskedés után azt mondta nekem hogy szeret. És ennyi idősen már látom ha valaki kamuzik. Ő nem. Meg ágyba reggelit hoz ágyba kv t.

Hetvégén meg én neki.

Igazat mond.


De én meg agyalok.

Suggardeddyhez csóró vagyok...

Targoncavezető vagyok nincs vagyonom csak egy àtlagos életem.

Ő viszont egy 10 pontos gyönyörű fiatal nő, mégis minden nap elmondja hogy szeret engem, szereti a kislànyom és múltkor mikor vittem neki egy csokor virágot csak úgy, elsírta magát.


Van ennek jövője ilyen korkülönbséggel?


2023. júl. 18. 19:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint van!
2023. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gázos vagy elektromos targoncával nyomod?
2023. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerinted?

A testvérei és a szülei odalökték az első jöttmentnek akit akkor láttak először.

Ha ilyen közegből kiszedik és a gazdája nem veri minden nap, akkor már jobb helyen van, min volt..

2023. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
😅😅😅azta mindenit Neki.
2023. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

"És ennyi idősen már látom ha valaki kamuzik. Ő nem."


Awww. Szerinted miért nem ügyvédnél vagy orvosnál próbálkozik? Mert azok tényleg látják, ha hazudnak nekik.


És hány aznap megismert targoncás dugta meg aznap, pont mint te?

2023. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

2. Dizel


3. A szülei kifaggattak a bulis estén.

És a sztori annyi, hogy jól menő vállalkozó voltam, majd jött a covid és az összes boltom csődbe ment, így el kellett mennem alkalmazottnak.

Aztán a kapcsolatom is tönkrement...ezert vagyok most gyerek elhelyezési perben.

Szóval van szép nagy lakásom, kocsim munkám...cserébe most prolik közt melózok, mint fiatalon.

Fiatal koromban voltam targi vezető, akkor szerettem nagyon ezt a melót. És most is a covid óta. Csak hát egész más alkalmazotti fizuból megélni 22 évesen mamahotelben, meg egészen más felnőtt önálló emberként. Nagyon más a matek.

2023. júl. 18. 19:46
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Öhm, és?

Azon nem változtat, hogy a szülei odavetették a lányukat egy idegennek akivel pár óra ismerettség után szexelt.

Szép mese, de vagy nekünk mesélsz, vagy neked meséltek egy akkorát, hogy nem látod a lap szélét:D

2023. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismered? Első "randin" szex? Hát... persze vannak csodák. Én azért óvatos lennék, nehogy kipakoljanak mikor alszol, aztán csak az ülés marad.
2023. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Elviszi egy csomó proli egy idegen helyre, ott megdug egy idegent, aki szerelmes lesz belé. 🤣🤣🤣


És a nőkről mondják, hogy beveszik a Micsoda nőt. A vén targoncás azt hiszi, a fullos prosti a lelke miatt van vele.

2023. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez még az előbbi megcsalt szent férjnél is viccesebb kamukérdés. 😂
2023. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!