Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Targoncavezető meló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Targoncavezető meló?

Figyelt kérdés

Szóval targi vezetőként dolgoztam több helyen.

Tudni kell, hogy a Magyarok raktári melót már nem vállalnak.

A nagyobb raktarakban ukránok/kirgizek melóznak.

Viszont ahol most vagyok, ott salgótarjáni cigányok melóznak 90%ban bérmelósként.

Először mentek a vetítések, aztán jöttek oda haverkodni, hogy tesó így meg úgy.

Meg hogy túl szépfiú vagyok targoncavezetőnek.

Mentek oda vissza a dumàk.

És a hetek alatt összebratyiztam velük.

Elmondtam nekik a gondom, gyermekelhelyezési perben vagyok....

És minden gondonom megoldaná egy jó assszony, aki megy a gyerekért a suliba amíg én melózok.

Erre.


Kerítünk neked tesó....gyere le hozzánk.

Lementem salgótarjánba.

Ettünk ittunk buliztunk és bemutattak nekem egy 21 éves fullos csajt.

Mikor megláttam a szám is kinyílt hogy milyen szép.


Először beszègettünk, majd piáztunk, csókolóztunk, körbeudvaroltam, ő nevetett és hàt megdugtam.

Másnap meg kérdezték a szülei. Tetszik neked?

Én meg mondtam hogy nagyon.

Akkor viszed magaddal, a tied.


És megy szépen a gyerekemért a kiscsaj, megfőz...el van ájulva tőle, hogy én elmosogatok, mosok, elviszem randizni.

Szereztem neki melót bp en és dolgozik.

Minden este sétálunk és beszélgetünk és nagyon aranyos. És szexuálisan is mindenben benne van.

Am nagyon szép lány és nagyon jó vele.

Én meg hiába vagyok egy az àtlagostól szebb férfi...csak 44 vagyok....

Tegnap szerelmeskedés után azt mondta nekem hogy szeret. És ennyi idősen már látom ha valaki kamuzik. Ő nem. Meg ágyba reggelit hoz ágyba kv t.

Hetvégén meg én neki.

Igazat mond.


De én meg agyalok.

Suggardeddyhez csóró vagyok...

Targoncavezető vagyok nincs vagyonom csak egy àtlagos életem.

Ő viszont egy 10 pontos gyönyörű fiatal nő, mégis minden nap elmondja hogy szeret engem, szereti a kislànyom és múltkor mikor vittem neki egy csokor virágot csak úgy, elsírta magát.


Van ennek jövője ilyen korkülönbséggel?


2023. júl. 18. 19:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Fu az a baj, hogy en elhiszem, hogy igaz a sztori. A cigoknal kb igy mukodik, a dobozi utca 2 videoban is van egy ilyen + par hete leszolitott egy "rosszlany" a kokinel, hogy segitsek ertelmezni a rendorsegi iratokat, mert a faszijat bent tartottak amiert futtatja. Na, ok is 1-2 honapja vannak egyutt, es mar egyutt laknak, meg mar Rafaelnenak hivja magat a csaj, kozos facebook, kozos telefon. Szoval tenyleg ilyenek sajnos.


Egyebkent ha a csaj is dolgozik, szeret teged, kedves a gyerekeddel meg te is szereted ot, akkor nem ertem, hogy hol a gond. Mondd meg neki, hogy penzelni nem tudod, annyival tobbet tudsz beletenni a kapcsolatba, hogy tudsz egy lakast biztositani. De igy, ha ketten meloztok, akkor ket fizetesbol eleldegelhettek.

Mondjul azt kerdezd meg, hogy o pl. akar-e majd gyereket, ha igen, akkor meg beszeljetek at, h te akarsz-e meg.

2023. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezt megszívtad 😃 túladtak rajta. Dolgozik vhol? Azért ez fura, de ha nem öl meg, nem rabol ki stb., akkor jó.
2023. júl. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Azt nem art tisztázni, hogy 12 éves koromtól boxoltam 39 éves koromig.

És dumálva együtt melózva ezekkel a cigókkal a nedegyedük volt sitten.

Eleve ez olyan alap náluk mint a katonasàg régen. Mindenkinek kötelező volt.


Ezért pontosan tudták mindig hogy meddig mehetnek el velem az ó more meg ó tesvérem dumákban.

Pont ezert fogadtak be, mert tudták hogy bármikor bárhol felállok és agyonverem őket ha felkóstolnak.

Ilyen nem kövezett be mert adtam magam. Ezért lettünk haverok és meghívtak kv zni, adtak a kajájukból mikor otthon felejtettem stb.


11.

Ott dolgozik a lány ahol én.

Nem olyan vészes meló raktarban pakolászgat. És nem is piszkàlja senki mert tudják hogy a barátnőm.

Annyi hogy ő 2 műszakban van én pedig 1ben.

Ismeri az anyagi helyzetem, ami nem fos hanem átlag nagyar.

és ő is fizukor belead a rezsibe...meghív kajálni amit én próbàlok visszautasítani de csak nevet, hogy de igenis ő fizet.


Engem az döbbent meg itt

1. Adott köztünk 1 jelentős korkülönbség.

2.A szülei csaladja azt mondta neki, hogy velem jön és kédz és jött

3. Ugyanakkor meg nem buta. És tökéletesen tisztában azzal, hogy hiába ő egy gyönyörű...ő salgótarnyányi cigány és e miatt neki ez a helyzet is egy főnyeremény.

2023. júl. 19. 19:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Wow, zajlik az élet a gettóban.
2023. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amúgy igazából engem nem a nővel vettek meg.

Beszélgettem sokat az anyjával.

Elmondtam neki, nekem apám meghalt 11 éve....anyám 6 éve.

A gyerek anyjának az anyja meg egy dögkeselyű, nem pedig nagymama.


Erre.

Édes fiam! Leszek én a nagymamàja.

És azóta is minden hónapban 1x lemegyünk tarjányba és a csaj anyja olyan kajàkkal főzéssel vár minket, hogy le a kalappal.

Terüljj-terülüllj asztalkám vàr.

Ajándékokat, játékokat, ruhákat kap tőlük a kislányom.

Hatalmas kertjük van, ahol egész nap lehet tyúkokat fogni mert szelídek.

Kiskacsákat úsztatni, kismacskák is vannak stb.

Nekik ez alap, de egy bp i gyereknek ez hatalmas élmény.

Mindig kerdezi is tőlem a gyerek hogy mikor megyünk már a "mamàhoz"?

És ezek a cigány asszonyok puszilják ölelik egész nap dícserik a gyerekem hogy milyen szép.

2023. júl. 19. 20:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Az nem Tarján?
2023. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy paraszt legény vagy xd
2023. júl. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!