Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem jó a kapcsolatunk..azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a kapcsolatunk..azzal próbálja kompenzálni,hogy ne veszekedjek vele dolgok miatt,hogy olyasmiket vesz nekem amivel a kedvemben tud járni. Ennek ellenére,akkor is kirobban a veszekedés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy részről jó,hogy olyan apróságokat kapok tőle, amiket soha otthon nem tudtam a szüleimnél (nem engedték, igen még felnőttként sem!), viszont ezzel azt érzem,hogy le akar kenyerezni,hogy ne pöröljek vele minden miatt, ami nem tetszik.És rengeteg sok minden nem tetszik,mert nem áll mellém. Szakítsak,vagy álljak ki magamért?
2023. júl. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts.
2023. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben nem áll melléd? Mi a probléma?
2023. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmiben sem. Olyan,mintha csak barátok lennénk,akik egymással élnek,de az egyik kihasználja a másikat.
2023. júl. 20. 11:02
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha idősebb, akkor ez bizony egy támogatói kapcsolatnak tűnik inkább...
2023. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 évvel idősebb nálam. 30 körüliek vagyunk.
2023. júl. 20. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, csak amiatt írtam, mert ott eleve nincs szó egyenrangúságról.


Az biztos, hogy a palid nem tud (vagy nem is akar) jól kommunikálni, inkább megveszi a hallgatásodat.


Azt hiszem, itt csak ultimátum adásával mehetsz valamire. Bár, őszintén szólva nem sok jót ígér az, hogy ő így kezeli a konfliktusokat, és nem áll melletted...

2023. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!