Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem vagyok otthon, és nem eszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok otthon, és nem eszik?

Figyelt kérdés

Már millió alkalommal mondtam neki, hogy nem ragaszkodik a közös vacsorához, ha bárhová beugrok, akkor simán +1óra, mire hazaérek.

És minden alkalommal 10szer "engedélyt" kell adjak, hogy egyen, vacsorázzon nyugodtan. Le lehet erről szoktatni valakit?

Amúgy is jobban szeretek egyedül enni, vagy csak eszek, és élvezem az ételt, vagy film, vagy a telefonom...


2023. júl. 25. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd, majd eszik ha igazán éhes, ha nem, meg így járt, aki hlye az éhezzen
2023. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig éhes. Nagyon fárasztó, hogy ekkora hűhót csap, mert szerinte olyan jó együtt enni. Ja, tömjük a majmot.
2023. júl. 25. 19:46
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Rád éhes. A társaságodra. És te nem vagy vele, amikor nem szeretné. Lehet, hogy jobb lenne külön folytatnotok, és akkor nem várna mindig, sokszor hiába.
2023. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
*bocs - nem vagy vele, amikor szeretné
2023. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Aki ezt szokta meg,ebben nött fel annak nehéz ezt megmagyaràzni és megszokni.

Nekem a vacsora volt mindig a közös étkezés a csalàddal, akkor àtbeszéltük a napot stb. Fura lehet annak aki nem ezt szokta meg, de jobban esik úgy az étel mint magam megenni közben tvt nézve.

2023. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Megértem, hogy nyomaszt valamilyen szinten, hisz úgy érzed, hogy ezért kell hazasietned... de lényegében ő adja meg a módját. Egészségesebb az ételre, egymásra figyelni.
2023. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Annyira szánalom az, ahol étel nélkül nincsenek érzelmek. Hello, elhízás, hello, egy csomó étkezési rendellenesség.
2023. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Beteges. Vagd ki meg most nyar vege elott.
2023. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem is szoktam vacsorázni. Szegény férjem halna éhen, ha velem akarna esténként enni.
2023. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Te se érdemelsz normális emberi kapcsolatot,mert láthatóan lövésed sincs róla,az mit jelent.
2023. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!