Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem vagyok otthon, és nem eszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok otthon, és nem eszik?

Figyelt kérdés

Már millió alkalommal mondtam neki, hogy nem ragaszkodik a közös vacsorához, ha bárhová beugrok, akkor simán +1óra, mire hazaérek.

És minden alkalommal 10szer "engedélyt" kell adjak, hogy egyen, vacsorázzon nyugodtan. Le lehet erről szoktatni valakit?

Amúgy is jobban szeretek egyedül enni, vagy csak eszek, és élvezem az ételt, vagy film, vagy a telefonom...


2023. júl. 25. 19:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Minden nap ragaszkodni hozzá elég fura.Kellenek a közös vacsorák, étkezések, de minden nap? A fene sem igazítaná a napját, programját ehhez.Akkor nem eszik és pont.
2023. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Azért elcsodálkozom ezen az oldalon sokszor és az embereken is...hogy mi minden apró kis szituból tudják azonnal azt kihozni hogy szakítsanak mert nem egymáshoz valók..
2023. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdekelne. Aki felnőtt ember létére ilyen ostoba, haljon éhen, már bocs.
2023. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%
Ehen doglik akkor.
2023. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

"Majdhogynem civilizációs betegségnek mondhatjuk, hogy nem adjuk meg az étkezések módját. Vezetés közben bekapunk egy szendvicset, belapátoljuk a menzamenüt a negyedórás ebédszünetben, aztán vacsora közben a tévét nézzük. Csakhogy így táplálkozni rendkívül egészségtelen, hiszen a figyelmetlen evés az étvágy megnövekedéséhez, fokozott kalória bevitelhez, és ennek következtében testsúlynövekedéshez vezethet a tudósok szerint. Ha evés közben nem az evésre figyelünk, akkor sokszor fel sem tűnik, mennyit eszünk, és nem vesszük észre testünk jelzését sem: hahó, most már elég lesz, jóllaktam! Vizsgálatok egész sora bizonyította azt is, hogy azok, akik mással is foglalkoztak evés közben, sokkal kevésbé laktak jól, és a nap folyamán később is többet áhítoztak az evés után, mint azok, akik evés közben csak az étkezésre koncentráltak.

Kifejezetten gyorsan is eszünk, ami egyben azt is előre vetíti, hogy életünk során nagyobb eséllyel fogunk küzdeni az elhízással."

2023. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Egyrészt linket, de ne femina legyen, másrészt, megadni a módját nem azt jelenti, hogy másokkal kell enni.


Lepontoztatok, de nekem is meg a tesómnak is problémái voltak az étkezéssel, mert mindig erőltették az együtt evést. Akkor is, ha még nem voltál éhes, akkor is, ha már korgott a gyomrod. Nekem pont az volt az egyik módszer, amivel sikerül normális kapcsolatot fenntartani a kajával, hogy nem szertartásként gondolok rá. Nem kiegészítő társas eseményekhez, hanem üzemanyag, az egészségemhez kell. Így eddig lement 17 kg. Mikor "megadtam a módját"... le se írom, memnyit zabáltam.

2023. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Négyszögletű Kerék válasza:
Nekem nagymamám csinálja ezt. Itt vagyok vele most egy hónapot, pár nap alatt jutottunk el oda hogy eszik ha éhes és nem vár rám. 83 éves a lelkem, ő már nem fog gyökeresen változtatni az életritmusán, de még ő sem olyan élhetetlen hogy éhezzen csak mert én épp nem vagyok ott vagy nem vagyok éhes. Ne csinálj semmit, majd megtanulja hogy engedelmeskedjen a szervezete igényeinek.
2023. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

16. Itt a hangsúly az étkezés módján volt, igen (hisz a kérdező írta, hogy inkább telefonozik v. tv-zik közben), nem azon, hogy kivel és hányszor kell enni.

"Egyrészt linket", az úgy lenne normális jól nevelt emberek között, hogy légyszi, és nem szabjuk meg a forrást, ha már rákérdeztünk. Utána majd lehet elutasítani s egyebek.

[link]

15.

2023. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
Miért "bajabb" közben tévét nézni, mint ki az ablakon?
2023. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!