Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, ti is kitennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti is kitennétek az olyan pasi szűrét, aki fáradtságra hivatkozva nem mossa meg odalent, vagy nem takarítja ki a köldökét?

Figyelt kérdés
A fentieket tapasztaltam a mostani igénytelen pasimnál,és úgy döntöttem,hogy ez nekem cudar módon szakító ok. Még neki áll feljebb. Ti is így tettetek volna? Nem tudok igénytelenekkel együtt élni.
2023. júl. 29. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Fáradtság alatt mit értünk? Egy nap 5 túlóra után, éjjel 12-kor beesik az ajtón és mosakodás helyett bedől az ágyba? Ilyen velem meg a pasimmal is előfordul, szerintem egyszer-egyszer bocsánatos bűn.

Vagy arról van szó, hogy fáradtságra hivatkozva rendszeresen elkummantja a mosakodást? Mert az tényleg gáz.

2023. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Te ott állsz mellette a fürdőszobában és lesed, mijét mossa meg és mijét nem?

Életemben nem volt ez téma egyetlen párkapcsolatomban sem. Sem az, hogy én mimet hogyan mosom meg, sem az, hogy a párom a maga cuccait.

Ez kb. olyan, mint amikor a kisgyereknek mondani kell, hogy evés előtt mosson kezet. Én viszont nem infantilis kisgyerekekkel szoktam szexelni, hanem felnőttekkel.

2023. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem,nem ilyenre gondoltam.Egész nap itthon van,kötetlen munkaidővel.
2023. júl. 29. 11:46
 4/15 A kérdező kommentje:
Orális szexnél a hasát csókolgatva, megéreztem,hogy büdös a köldöke. Lejjebb haladva meg ne is kelljen kommentálni.
2023. júl. 29. 11:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát ez 8gy szakítóok, igen.

Orális szexhez nem volt fáradt?

2023. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
5-ös, a nő volt az aktív, ő csak feküdt nyilván. Az nem fárasztó. :-)
2023. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Testvérem (lány) heti kétszer fürdik, szerinte ez bőven elég. Mondjuk nem is volt soha kapcsolata, és elég sok időt tölt a romák között, akiknél szintén ez az átlagos mosdási szint.


Középsulis években nyáriszünetben én is volt, hogy kihagytam egy hetet is, de az a suttyó szabadságérzet miatt volt, amit pár évvel később már szégyelltem is.

2023. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ki nem bírnám,hogy nem mosakszom meg tetőtől talpig...de hát mindenki más..Ha viszont az én párom pont az ellenkezőjét vallja, amit én, akkor annak nincs értelme,hogy együtt maradjunk.Borzokkal nem élek egy fedél alatt.
2023. júl. 29. 11:53
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Te vagy az igénytelen mert vele maradsz ekez után is.. jól keres gondolom ez az egyetlen ok.
2023. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Csak tudnám mit csinálok rosszul. Egy ilyennek van párja, sőt élettársa! nekem meg még senkim se volt...🥲
2023. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!