Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, ti is kitennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti is kitennétek az olyan pasi szűrét, aki fáradtságra hivatkozva nem mossa meg odalent, vagy nem takarítja ki a köldökét?

Figyelt kérdés
A fentieket tapasztaltam a mostani igénytelen pasimnál,és úgy döntöttem,hogy ez nekem cudar módon szakító ok. Még neki áll feljebb. Ti is így tettetek volna? Nem tudok igénytelenekkel együtt élni.
2023. júl. 29. 11:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Szutyok!

Kuka!

Ez nem is kérdés.

2023. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek üzenem,hogy nem,rohadtul nem maradok vele,mert egy igénytelen paraszt. De állítom még,azok is jobban adtak magukra, akik a földeken güriztek naphosszat. A Te ócsárolásod,meg nem igazán érdekeel.Önálló, felnőtt életképes nő vagyok,aki megkeresi azt, amiből meg is tud élni,nem kell ilyen seggfejekre támaszkodni,mint Te,szerencsére. Csak az életképtelenek tartatják el magukat,és nekik nincs is választásuk, de nekem volt/van és lesz is.
2023. júl. 29. 12:26
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kórházi tapasztalatok azt mutatják, hogy az emberek 70%-a bizony szarik a köldökének a tisztántartásàra. A nemi szervük meg még elhanyagoltabb. Így ismerkedjél.

N

2023. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Undorító 🤢
2023. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ennyire durva a helyzet????! Basszus..ezt azért nem gondoltam volna..
2023. júl. 29. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!