Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várja el minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el minden pasi, hogy a nő cseléd legyen?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok, a pasi 38. Tudni kell róla hogy gyereket szeretne, tőlem messze áll, még nem akarok.

Állandóan nekem kell elmosogatni, én porszívózok stb, ő semmit nem csinál. Önálló, süt, főz, de amióta nála lakom 2 hónapja azóta elvárja hogy én csináljam munka mellett. Mindent felesben fizetünk.

Mit gondoltok erről? Felesben fizetünk mindent és még cseléd is legyek?


2023. júl. 13. 22:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
94%

Mert így kényelmes nekik.


Én a helyedben nem csinálnám ezt.

2023. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
84%
En sosem vartam el .
2023. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
66%
Lusta dög.
2023. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
A pasi biztos:D
2023. júl. 13. 22:30
 5/57 anonim ***** válasza:
28%

Minden...


Maradjunk annál, hogy te fogsz ki ilyeneket

2023. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
85%
Én nem várok el ilyesmi, ő nyilván lustaságból teszi.
2023. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Azzal jön hogy így lesz valakiből anyuka 🤣
2023. júl. 13. 22:33
 8/57 anonim ***** válasza:
95%
Otthagynám. Ha már az elején ilyen, milyen lesz később?..
2023. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
85%
"Maradjunk annál, hogy te fogsz ki ilyeneket "- nekem is elég rosszak a tapasztalataim. Amíg folyik a befűzesi időszak addig adják a háziast aki abszolut elboldogul egyedül is, majd ha már meg van a nő kényelmi pozicióba váltanak. Ha nem is bevallottan de szerintem erre is kell nekik egy nő. Pótanyának, kicselédnek meg a szex miatt, és ezért mi legyünk hálásak, mert "szeretnek minket". Tisztelet a kivetelnek.
2023. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell! Én egy percig nem tűrnék magam mellett egy ilyen lusta herét, olyan gyorsan reptetném, hogy pislogni sem lenne ideje. A kérdés, hogy te mi a francért viseled ezt el? Persze, gyereket akar.. hogy aztán majd a gyereknevelést is egy az egyben a te nyakadba varrja.
2023. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!