Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A feleségem hogyan fog ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem hogyan fog ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A feleségemnél többet keresek. Ezt ő nehezen tudja megemészteni. Régebben fordítva volt a dolog. Engem akkor ez nem zavart, hogy ő többet keres. De mindketten már többször váltottunk munkahelyet. Csak nekem jobban sikerültek. Rosszul esik, hogy nem tud örülni a sikeremnek hanem még nekem kéne rosszul éreznem magam e miatt. Ez normális hogy a pár egyik fele irigykedik a másik sikerére?

2023. szept. 7. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem normális. Nálunk a férjem keres többet, megmondom őszintén, nekem ez így teljesen ok. Voltam más férfival fordított helyzetben, kisebbségi komplexusa volt tőle és állandóan törlesztett.
2023. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gondolom, hogy nem jó feleséget választottál magadnak...
2023. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor normális, ha egy fagyit sajnálsz tőle, de gondolom semmi ilyesmi nincs.
2023. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg valakinek ez is baj? Eddig az volt a baj, ha a férj nem teremt megfelelő egzisztenciát, nem tudja eltartani a családi fészket. Inkább örüljön neki! Ha nem jó, válasszon csóró férfit.

Beszarás, mik vannak...

2023. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez nem normális. Max akkor ha hasonló van mint #3 ír, hogy te mondjuk veszel magadnak egy drága többszázezres órát, ő meg spórol a kínai boltban egy 2000 Ft-os blúzra
2023. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Ha lenne párom, engem nem zavarna, legalább ezen a téren nem lennének komplexusai 😀😀


Ha nagyon nagy a bérek közötti szakadék, ahhoz bizony jó nagy adag intelligencia szükséges, hogy ez ne váljon mindennapos problémává. Ha a felek megegyezés szerint fizetésükhöz mérten arányosan tesznek a közösbe, az a legideálisabb szerintem.


N

2023. szept. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy, engem is zavarna a helyèben.
2023. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Én nettó 2 millió fölött keresek. És nem kellene olyan nő, aki ezzel akar versengeni. Akit ez zavar, az keressen másik pasit.
2023. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

8. Ui: 7 diplomám van, egy részük elit amerikai és európai egyetemekről, és PhD-m is, szintén egy top 200 (európai) egyetemről. Olyan nő se kéne, akit ez zavar; olyan meg pláne nem, aki ezzel akar versengeni.


Amiben könnyű jobbnak lenni mint én: saját vállalkozás (ilyenem nincs, és nem is vagyok ügyes vállalkozó); vezetői karrier (ilyenem sincs, magas rangú “szaki” vagyok). => Szerintem engem zavarna, ha egy nő sikeres vállalkozó lenne vagy magas vezetői pozícióban ülne. De mindenben nem lehet jó lenni.

2023. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
9. Sosem a sikerek zavarják a másikat, hanem az azzal való visszaélés, felhasználás vita alkalmával stb.
2023. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!